Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

14 грудня 2017 року погоджено нове Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця». З 1 жовтня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено до 150 грн.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають: щодо збереження пенсій за вислугу років залізничникам

Рада профспілки отримала відповідь від Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на численні звернення первинних профорганізацій щодо розгляду законопроекту № 6614 та збереження права на пенсію за вислугу років залізничникам, які здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху поїздів.

У листі за підписом Голови Комітету Людмили Денисової поінформовано, що народними депутатами України під час підготовки вказаного законопроекту до другого читання було подано понад 2 тис. пропозицій, у тому числі й ті, які стосуються порушених профспілковими органами питань щодо збереження норм з призначення пенсій за вислугу років. Однак ці пропозиції не знайшли підтримки у сесійній залі.
 
Також висловлено вдячність за конструктивні пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, які взято до уваги при подальшій законотворчій роботі.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 14 грудня 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78