Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформаційний день для профактиву

У традиційному щомісячному інформаційному дні 7 листопада п. р. взяли участь голови первинок прямого підпорядкування Раді профспілки, а також колеги, які були присутні в 32 інших студіях.

До заходу через систему веб-конференцій приєднався також генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників Геннадій Косолапов з аналітичною інформацією про стан профспілкового руху під час реформування залізничного транспорту у країнах СНД і Східної Європи.

Фахівці Ради профспілки поінформували колег про ситуацію з виробничим травматизмом у ПАТ «Укрзалізниця» за 10 місяців п. р., актуальні питання оплати праці у галузі та господарської діяльності ПАТ, особливості застосування Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, етапи підготовки Положення про облікову політику в профспілці, передплату на «ВІСНИК», конкурс зі створення мотиваційних відеороликів, планування роботи профорганів усіх рівнів на 2018 рік, реалізацію проекту з обміну профквитків тощо.

Підсумував зустріч перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок, надавши інформацію про хід вирішення актуальних проблем, зокрема реалізацію підписаного 31 жовтня п. р. Меморандуму з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», переговорів щодо проекту колективного договору, роботою над положеннями-додатками до нього тощо. Він відповів також на запитання колег із залу та з лінії.

Особливо на заході було наголошено на необхідності активної інформаційної політики профорганізацій усіх рівнів, яка має ґрунтуватися, в першу чергу, на живому особистому спілкуванні профлідерів з активом і спілчанами для донесення об’єктивної інформації та запобігання чуткам.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78