Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 листопада проведено засідання Ради профспілки. 31 жовтня між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум, головним пунктом якого є забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників з 1 листопада 2017 року. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді щодо підготовки законопроекту про Держбюджет на 2018 рік

| Надрукувати |
30:11:2017 г.
Сьогодні, 30 листопада, під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економрозвитку і торгівлі України Степана Кубіва пройшла нарада з питань підготовки проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» до другого читання. 
Від профспілкової сторони були присутні Голова Спільного представницького органу профоб’єднань, Голова ФПУ Григорій Осовий та лідери галузевих профспілок. У нараді також взяв участь Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. 

У своєму виступі В.Бубняк наголосив на відсутності упродовж багатьох років державної підтримки залізничного транспорту. Та й у зазначеному законопроекті її також не заплановано. Таке споживацьке ставлення до галузі призвело не лише до критичного зносу рухомого складу, а й до масового звільнення працівників через низьку заробітну плату. Тому лідер нашої профспілки наполягав на тому, щоб у законопроекті про Держбюджет на наступний рік були нарешті передбачені кошти на виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт», та окремим рядком – кошти на відшкодування ПАТ «Укрзалізниця» витрат на перевезення пільгових категорій громадян за зобов’язаннями держави. Крім того, було запропоновано переглянути податок на землю, що сплачують залізниці, та який зріс в рази за останні роки, та виключити з вартості дизпалива, що використовується на залізничному транспорті, сплати акцизного збору, який іде на ремонт автошляхів.

С.Кубів дав доручення Мінінфраструктури провести зустріч з цих питань з причетними за участі представників профспілки.

Відділ інформації Ради профспілкиОстанє оновлення ( 30:11:2017 г. )
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 23 листопада 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78