Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді щодо підготовки законопроекту про Держбюджет на 2018 рік

| Надрукувати |
30:11:2017 г.
Сьогодні, 30 листопада, під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економрозвитку і торгівлі України Степана Кубіва пройшла нарада з питань підготовки проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік» до другого читання. 
Від профспілкової сторони були присутні Голова Спільного представницького органу профоб’єднань, Голова ФПУ Григорій Осовий та лідери галузевих профспілок. У нараді також взяв участь Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк. 

У своєму виступі В.Бубняк наголосив на відсутності упродовж багатьох років державної підтримки залізничного транспорту. Та й у зазначеному законопроекті її також не заплановано. Таке споживацьке ставлення до галузі призвело не лише до критичного зносу рухомого складу, а й до масового звільнення працівників через низьку заробітну плату. Тому лідер нашої профспілки наполягав на тому, щоб у законопроекті про Держбюджет на наступний рік були нарешті передбачені кошти на виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт», та окремим рядком – кошти на відшкодування ПАТ «Укрзалізниця» витрат на перевезення пільгових категорій громадян за зобов’язаннями держави. Крім того, було запропоновано переглянути податок на землю, що сплачують залізниці, та який зріс в рази за останні роки, та виключити з вартості дизпалива, що використовується на залізничному транспорті, сплати акцизного збору, який іде на ремонт автошляхів.

С.Кубів дав доручення Мінінфраструктури провести зустріч з цих питань з причетними за участі представників профспілки.

Відділ інформації Ради профспілкиОстанє оновлення ( 30:11:2017 г. )
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78