Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників

| Надрукувати |
15:12:2017 г.
На засіданні президії Ради профспілки 14 грудня 2017 року за присутності в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова, члена правління Ж.Марчека і директора департаменту оплати праці та мотивації персоналу О.Скарлат розглянуто проект Положення про оплату праці працівників ПАТ.
 
На необхідності вдосконалення системи оплати праці залізничників адміністрація наполягала давно, адже чинне Положення, затверджене наказом «Укрзалізниці» від 24.03.2011 р., № 98-Ц, окрім того, що містить низку серйозних недоліків, після реформування змін перестало відповідати структурі компанії.

Понад рік за участі фахівців профспілки тривала робота над новим Положенням про оплату праці, і нарешті 12 грудня п. р. Раді профспілки було надано остаточний варіант для погодження. Його одразу було надіслано для розгляду й опрацювання членам президії та у дорожні профорганізації. Незважаючи на стислі терміни, Рада профспілки та фахівці профспілки на місцях надали пропозиції та зауваження, які можуть бути враховані.

Згідно з листом ПАТ «Укрзалізниця» введення Положення передбачало підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників шляхом змін у тарифній сітці у два етапи: з 1 грудня п. р. – представникам основних робітничих залізничних професій (загалом близько 130 тис. працівників, або майже 50 %), решті працівників Товариства – поетапно, але не пізніше квітня 2018 року. За словами Є.Кравцова, впровадження першого етапу вимагатиме від ПАТ «Укрзалізниця» залучення додатково близько 300 млн грн. щомісяця.

Члени президії вкотре звернули увагу керівництва галузі на вкрай скрутну ситуацію із рівнем заробітної плати працівників, нестачу кадрів і звільнення висококваліфікованих працівників, високу соціальну напругу і зазначили, що підвищення посадових окладів і тарифних ставок має стосуватися усіх залізничників.

Президія Ради профспілки запропонувала керівництву ПАТ «Укрзалізниця» розпочати поступове впровадження другого етапу вже з 1 січня 2018 року із завершенням не пізніше квітня, на умовах спільних обговорень у рамках соціального діалогу.

Проте керівництво ПАТ «Укрзалізниці» вийшло з переговорів до припинення акцій протесту, які відбувалися того ж дня та анонсовано на найближче майбутнє: «Будь-які переговори і домовленості неможливі в умовах вуличного тиску», – зазначено в заяві, оприлюдненій Товариством.

Незважаючи на наполягання президії, рішення щодо запровадження другого етапу керівництвом ПАТ було відкладено до припинення будь-яких акцій.

Відділ інформації ради профспілки
Останє оновлення ( 15:12:2017 г. )
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78