Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2018

29 грудня керівництвом правління АТ «Укрзалізниця» і профспілки підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів і спільну постанову про внесення змін і доповнень до чинної Галузевої угоди.

20 грудня відбулась робоча зустріч Голови ФПТУ та профспілки В.Бубняка з членом Наглядової ради Товариства К.Куном за участі членів правління АТ «Укрзалізниця» Ж.Марчека, директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики А.Саболевського і першого заступника директора департаменту стратегічного розвитку та планування О.Малакова.

18 грудня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

13 грудня проведено нараду керівництва профспілки, голів дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій, на якій обговорено низку актуальних питань щодо необхідності підвищення заробітної плати працівникам АТ, адаптації структури профспілки до перетворень в «Укрзалізниці» – формування вертикально-функціональних структур тощо.

6 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії «Укрзалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також компенсації для вирішення житлових питань працівників.

6 грудня проведено спільну нараду представників АТ «Укрзалізниця» та профспілки з питань недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

5 грудня відбулась робоча зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка із в. о. Голови правління Товариства Є.Кравцовим, під час якої обговорено перспективи підвищення заробітної плати в 2019 році та добових витрат працівників, розвиток ПНПФ «Магістраль» та інші важливі теми соціального спрямування. Голова профспілки також поінформував очільника «Укрзалізниці» про проблемні питання, що були порушені на засіданні Ради профспілки 27 листопада п. р.

4 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні національного тристороннього «круглого столу» щодо запровадження другого рівня пенсійного забезпечення в Україні.

4 грудня
проведено інформаційний день для профактиву.

3 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні тристоронньої робочої групи з підготовки розділу проекту Генеральної угоди «З питань оплати праці».

29–30 листопада делегація на чолі з Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком брала участь у роботі виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.

26 листопада проведено засідання ради ПНПФ «Магістраль».

27 листопада відбулося засідання Ради профспілки.

26 листопада проведено засідання президії Ради профспілки.

22 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, а 22–23 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у заході (школа передового досвіду), що відбувся в Одесі, де обговорено стан і перспективи розвитку нових підходів у системі оплати праці та обліку робочого часу працівників ПАТ «Укрзалізниця».

21–22 листопада
делегація на чолі з Головою ФПТУ і профспілки В.Бубняком взяла участь у роботі 55-го засідання Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.

21 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у слуханнях щодо результатів пенсійної реформи, проведених Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

21 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «монтер колії» і «складач поїздів», «черговий по переїзду» і «електромонтер контактної мережі», а 23 листопада – у засіданні галузевої ради щодо проектів професійних стандартів за професіями «монтер колії» та «складач поїздів».

15 листопада на виконання постанови президії Ради профспілки від 26 липня 2018 року «Про ситуацію із структурними перетвореннями у профспілці» здійснено документальну перевірку щодо відповідності чинному Статуту профспілки проведених профспілкових конференцій первинок.

15 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників воєнізованої охорони.

14 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітно-виборній конференції Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України.

13–14 листопада у семінарі-нараді об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», який проведено на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області, взяв участь завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, а 14 листопада перед колегами виступили Голова профспілки В.Бубняк і завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер Ради профспілки С.Прокоф’єва.

13 листопада
відбулося засідання президії Федерації профспілок транспортників України за участі його Голови, Голови профспілки В.Бубняка, на якому ухвалено звернення до Верховної Ради України та Міністерства інфраструктури.

13 листопада у форматі веб-конференції відбулася нарада керівників, фінансових фахівців, причетних спеціалістів профорганів усіх рівнів, членів робочої групи (від нашої профспілки) щодо узгодження єдиної профспілкової позиції стосовно проекту Положення про корпоративне замовлення на санаторно-курортне лікування, оздоровлення і відпочинок для працівників, членів їхніх сімей та пенсіонерів в ПАТ «Укрзалізниця».

13 листопада у засіданні президії Федерації профспілок транспортників України взяли участь Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк та перший заступник Голови профспілки О.Мушенок.

7 листопада правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у слуханнях з питань стану дотримання в Україні прав профспілок, які відбулися у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

6 листопада проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

31 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірки та провів зустрічі з профактивом у пасажирському вагонному депо Харків, а 1 листопада – у первинці вокзалу Харків-Пасажирський.

 
30 жовтня проведено нараду щодо обліку членів профспілки із завідувачами відділів організаційної і кадрової роботи дорпрофсожів (або працівників, які відповідають за організаційну роботу), головами профкомів апаратів регіональних філій і «Укрзалізниці» та головами первинок філій «Центр транспортної логістики» і «Медіацентр «Магістраль».

25 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

24 жовтня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні президії Київського теркому профспілки.

23 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «черговий по переїзду» і «електромонтер контактної мережі».

23 жовтня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників:
- колійного господарства;
- служб перевезень та комерційної роботи.
 
19 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії «Укразалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

17–18 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку робочого часу працівників Запорізького та Криворізького територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» ПАТ.

17–18 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку робочого часу працівників Запорізького та Криворізького територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» ПАТ.

 
10 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова вивчала питання обліку тa оплати робочого часу у Львівському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця», а 11 жовтня вона та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у  семінарі для голів первинок дорожньої профорганізації Львівської залізниці.

9 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній профспілковій конференції первинної профорганізації філії «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця».

5 i 8 жовтня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

3 жовтня під час робочої зустрічі Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим обговорено питання внесення змін до Положення про оплату праці працівників ПАТ «Українська залізниця», введеного в дію з 1 квітня 2018 року наказом № 285, та їх затвердження на найближчому засіданні правління Товариства.
Йшлося про перерахування внесків на користь працівників, які є учасниками Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» в обсязі, передбаченому фінансовим планом ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік.
Розглянуто також низку інших соціальних питань.

2–4 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на Львівському залізничному вузлі, а правовий інспектор праці М.Абрамова 2–3 жовтня — на Конотопському вузлі.

2 жовтня проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

27 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки.

25–27 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала питання обліку та оплати робочого часу працівників Харківського та Полтавського територіальних управлінь філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд», 27 вересня взяла участь у семінарі для профактивістів філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ.

25 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Енергоремтранс» ПАТ.
 
 
21 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у круглому столі «Вища освіта в Україні: рушійна сила позитивних змін в країні чи…?», що відбувався в межах Конференції роботодавців України.

19–20 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді, що проходив в Одесі, з питань охорони праці на тему «Система управління охороною праці. Основні напрямки роботи регіональних філій та філій щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці залізничників».

18–19 вересня проведено виїзний День Ради профспілки в Покровському вузлі регіональної філії «Донецька залізниця» .

13 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників сторін органів виконавчої влади, СПО об’єднань профспілок та СПО роботодавців з ведення переговорів та підготовки пропозиції щодо встановлення розміру мінімальної зарплати на 2019 рік.

13 вересня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного комітету та профкому первинки ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЗТ».

12 вересня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів.

11–12 вересня в смт Затока Одеської області в навчальному семінарі для голів профорганізацій пасажирського господарства  взяли участь перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк .

10 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірку та взяв участь у розширеному засіданні профкому Харківського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».


7 вересня провідний спеціаліст О.Булавін вивчала питання обліку та оплати робочого часу працівників Мукачівського будівельного управління Львівського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд».

7 вересня відбулася зустріч в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова та Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з народним депутатом Н.Веселовою та експертом з пенсійних систем О.Ткачом.

6–9 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі оргкомітету взяв участь у ХХІІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді.

5–6 вересня
Рада профспілки провела семінар для голів первинок локомотивного господарства.

5 вересня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк здійснив перевірку та взяв участь у розширеному засіданні профкому Криворізького територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», а 7 вересня – у проф-організації рейкозварювального поїзда № 16 регіональної філії «Львівська залізниця».

4 вересня відбувся інформаційний день для профактиву.

4 вересня завідувач відділу  Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

4 вересня відбулась зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої було обговорено низку соціально важливих питань, зокрема йшлося про підвищення заробітної плати залізничників у поточному році, доопрацювання проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» з непогоджених питань тощо.

31 серпня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у зустрічі в Міністерстві фінансів з представниками сторін соціального діалогу щодо обговорення проекту Держбюджету на 2019 рік.

30 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради Федерації залізничників України з питань розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

30 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер С.Прокоф’єва, завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський і представники дорожніх, територіальних та об’єднаних комітетів взяли участь у засіданні робочої групи з розробки Положення про порядок виділення путівок на оздоровлення та відпочинок працівників ПАТ «Укрзалізниця».

30 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

 
20–22 серпня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області відбулися засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи і методологічної ради профспілки з фінансових питань, проведено спільну нараду.

16 і 23 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер С.Прокоф’єва і завідувач відділу соціально-трудових відносин Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з розробки Положення про порядок виділення путівок на оздоровлення та відпочинок у Товаристві. До складу робочої групи також увійшли представники дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій.

16 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк зустрівся з Головою Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Ш.Аджунером. У зустрічі також взяли участь незалежний член Наглядової ради Товариства К.Кун, член Наглядової ради – представник держави І.Юрик та в. о. Голови правління ПАТ Є.Кравцов.

 
7 серпня проведено інформаційний день для профактиву.

7 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», на якому розглянуто питання і ухвалено рішення про виплату працівникам винагороди за підсумками роботи в 2017 році.

30 липня
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

26 липня відбулася робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка та голів дорожніх профорганізацій з  в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим. Обговорено низку питань соціально-економічного спектра, зокрема, йшлося про виплату працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи в 2017 році, внесення окремих змін і доповнень до Положення про оплату праці, неприпустимість оптимізації штату без урахування нормативної чисельності персоналу та в порушення трудового законодавства і Галузевої угоди.
 
26 липня відбувається засідання президії Ради профспілки.

25 липня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін в Полтавській дирекції залізничних перевезень вивчала питання з оплати праці відповідно до введеного в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285, а 2 серпня – у консультаціях для вироблення взаємоприйнятного рішення щодо ратифікації Конвенції № 171 Міжнародної організації праці про нічну працю.

25 липня та 1 серпня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 липня
завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у робочій зустрічі, під час якої з представниками департаменту оплати праці та мотивації персоналу обговорено внесення змін і доповнень до наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

 
23 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк обговорив з корпоративним секретарем М.Молнарем питання щодо подальшої роботи з Наглядовою радою ПАТ «Укрзалізниця» та організації зустрічі з її Головою — Ш.Аджунером.

18 липня завідувачі відділів фінансової та організаційної і кадрової роботи С.Прокоф’єва і О.Гнатюк, а також провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», надали відповідну інформацію з напрямів діяльності та відповіли на запитання колег.

17 липня відбулась нарада голів первинок структурних підрозділів філії «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця», дорожніх і територіальних профорганізацій з питання особливостей створення профорганізацій філії.

17 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

13 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Cпільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».
 
9 липня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

6 липня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок і строки виплати працівникам «13-ї» зарплати, хід оздоровчої кампанії та інші соціальні питання.

4–5 липня проведено виїзний День Ради профспілки на Жмеринському вузлі регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

3 липня
Рада профспілки провела інформаційний день для профактиву у форматі веб-конференції.

2–4 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова в Одеській дирекції залізничних перевезень та дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів і припортових станцій регіональної філії «Одеська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

27–28 червня представники профспілки взяли участь в VII регіональній конференції, що проведено Міжнародною конфедерацією профспілок залізничників на тему «Захист профспілками трудових прав працівників транспорту» за участі делегацій профспілок та профоб’єднань з 11 країн, та 54-му засіданні Ради МКПЗ.

25–26 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Дніпровському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

 
22 червня – провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні «круглого столу» з питань реформування законодавства у сфері оплати праці в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради з метою напрацювання сторонами соціального діалогу узгоджених пропозицій щодо подальших кроків у цьому напрямі.

21 червня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників відомчої воєнізованої охорони.

20 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь в установчому засіданні галузевої ради при міжнародній організації роботодавців «Федерація залізничників України» з розробки професійних стандартів та кваліфікацій у залізничній галузі

20–21 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна і на вокзалі Одеса-Головна регіональної філії «Одеська залізниця».

19 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18–22 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова у Львівській і Рівненській дирекціях залізничних перевезень та виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» вивчала питання з оплати праці відповідно до введення в дію наказу ПАТ «Укрзалізниця» від 27.04.2018 р., № 285.

15 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

15 червня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, під час якої обговорено порядок виплати працівникам   винагороди за підсумками роботи у 2017 році та інші соціально важливі питання.

14 червня – завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у зустрічі представників спільної комісії для ведення колективних переговорів з розгляду окремих проектів додатків до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13–14 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Чернівці філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

13 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії з вирішення питань щодо надання працівникам, членам їхніх сімей та пенсіонерам Товариства матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

13 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у робочій зустрічі за участі заступника Міністра соціальної політики України М.Шамбіра з обговорення норм законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».

12–14 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у Харківському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
30 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій» ПАТ «Укрзалізниця» з підсумків виконання колдоговору
в 2017 році.

30–31 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо і на вокзалі Хмельницький регіональної філії «Південно-Західна залізниця».
 
30 травня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця»

29 травня
завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у профспілкових зборах первинки філії «Відомча воєнізована охорона», 30 травня – у конференції первинки апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 травня Голова Федерації профспілок транспортників України (ФПТУ), Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі, що відбулась у Мінінфраструктури за участі Міністра В.Омеляна та представників профспілок, які діють на залізничному транспорті.

24 травня проведено засідання президії Ради профспілки.

23–24 травня завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у засіданні Виконкому Європейської федерації транспортників, що відбулось у Бухаресті (Румунія).

23 травня відбулась робоча зустріч керівників профспілки і голів дорожніх профорганізацій з очільником «Укрзалізниці» Є.Кравцовим та іншими представниками адміністрації.

22 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань, а також у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок і взаємодії між профорганізаціями, регіональними філіями, філіями.
 
21 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільній нараді з питань проведення оздоровчої кампанії у 2018 році, розподілу путівок та взаємодії між регіональною філією «Південно-Західна залізниця» і філією «Пасажирська компанія».

18 травня Рада профспілки провела урочисте зібрання з нагоди 100-річчя із дня утворення технічної інспекції праці профспілок.

17–18 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту країн – учасниць Співдружності, що проходила у Бішкеку.

17 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань.

17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітних зборах первинки філії «Медіацентр «Магістраль».

16–17 травня відбувся семінар для голів первинок об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

16–17 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

16 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.

16 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості і пенсійного забезпечення.
 
15 травня проведено інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

15 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колдоговору Товариства.

14–16 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у вагонній дільниці Запоріжжя і на вокзалі Дніпро філії «Пасажирська компанія».

14 травня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО профоб’єднань на національному рівні.

10 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки Дарницького вагоноремонтного заводу.

8 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у консультаціях щодо прогнозу основних макроекономічних показників на 2019–2021 роки за участі першого заступника Міністра соціальної політики О.Крентовської та директора Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку Н.Горшкової.
 
7 травня Голова профспілки В.Бубняк, завідувачі відділів соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і фінансової роботи С.Прокоф’єва взяли участь у нараді з причетними фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з питань організації оздоровлення залізничників і членів їхніх сімей.
 
3, 4 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у нараді з питань готовності до літнього сезону оздоровчих закладів, які знаходяться на утриманні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов, та засіданні правління Товариства.

26 квітня Голова профспілки В.Бубняк виступив перед делегатами профспілкової конференції об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія», повідомив, зокрема, про ухвалену з адміністрацією спільну постанову щодо організації оздоровлення працівників ПАТ «Укрзалізниця» та їхніх дітей та відповів на запитання колег.

26 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої комісії представників сторін для ведення колективних переговорів та підготовки колдоговору Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

25–26 квітня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан організації обліку відпрацьованих годин, дотримання законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору у пасажирському вагонному депо та на вокзалі Суми філії «Пасажирська компанія».

25–26 квітня представники нашої профспілки взяли участь у заходах з нагоди 25-річчя міжнародної ініціативи «Постійна конференція профспілок залізничників Центральної і Східної Європи».


25 квітня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства за участі голів первинок щодо структурних перетворень в ПАТ «Укрзалізниця».

25 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова з представниками ПАТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Донецька залізниця», Лиманського дорпрофсожу обговорили особливості організації та проведення літньої оздоровчої кампанії.

24–26 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Верхівцевському і Дніпровському підрозділах філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

20 квітня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки у режимі відеоконференції.

 
20 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова у рамках заходів СПО всеукраїнських об’єднань профспілок взяла участь в обговоренні питань, пов’язаних із запровадженням обов’язкової накопичувальної пенсійної системи (другого рівня), професійних пенсійних програм та стану недержавного пенсійного забезпечення.

20 квітня Голова профспілки В.Бубняк, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді щодо запуску об’єктів оздоровлення регіональної філії «Донецька залізниця».

19–20 квітня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан організації обліку відпрацьованих годин роботи, законодавства і нормативних актів ПАТ «Укрзалізниця» з питань застосування контрактної форми трудового договору в пасажирському депо Маріуполь.

19 квітня
відбувся виїзний день Ради профспілки на Харківському вузлі регіональної філії «Південна залізниця».

18 квітня представники профспілки взяли участь у відео-нараді Міжнародної конфедерації профспілок залізничників з приводу проведення в МКПЗ 2018-го під гаслом «Рік молоді у профспілках залізничників».

18 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань.

17–18 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Полтавському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

17 квітня
завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

16 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів і підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

12 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок з розгляду проекту наказу Мініінфраструктури «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні».

12 квітня проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства Ради профспілки.

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» О.Безпалько вивчали досвід роботи «Лікарняної каси» Львівської залізниці.

11–13 квітня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Київському підрозділі філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

11–13 квітня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та голови молодіжних рад профорганізацій різних рівнів взяли участь у засіданні робочої групи з розробки та забезпечення впровадження єдиної політики роботи з молодими працівниками в ПАТ «Укрзалізниця».

 
6 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський     взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

5 квітня проведено засідання Ради профспілки, на якому підбито підсумки виконання Галузевої угоди за 2017 рік та розглянуто інші питання профспілкової діяльності.

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів для населення.

4 квітня відбулись засідання президії Ради профспілки і Ревізійної комісії Ради профспілки.

3 квітня Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у засіданні Ради Федерації профспілок транспортників України.
 
30 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб апарату ПАТ «Укрзалізниця».

29 березня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у звітній конференції об’єднаної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

28 березня делегація профспілки на чолі з Головою профспілки В.Бубняком взяла участь у міжнародному навчально-практичному семінарі «Адаптація профспілкової структури в умовах реформ галузі».

 
16 березня проведено засідання Молодіжної ради профспілки.

14–16 березня відбулась нарада фінансових працівників профорганізацій профспілки з питань організації, методології бухгалтерського обліку та введення оновленої облікової політики в профспілці.


13 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді з координаторами проекту «Електронний профспілковий квиток».

6 березня відбулася нарада керівництва профспілки, голів дорожніх, територіальних профорганізацій із питань адаптації структури профспілки та її системи управління до перетворень в ПАТ «Укрзалізниця» (формування вертикально функціональних структур).

 
28 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту.
 
26 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

26 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді з обговорення проекту розпорядження Кабміну «Про схвалення Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року».

22 лютого відбулись засідання президії Ради профспілки і профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».

19 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

15 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулись засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

15 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні тристоронньої робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».

15 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій профспілковій конференції зі створення первинки філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».

14–15 лютого проведено семінар-нараду головних правових і правових інспекторів праці Ради профспілки із залученням спеціалістів Академії праці, соціальних відносин і туризму.

14 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні профспілкової робочої групи з підготовки розділу Генеральної угоди «З питань оплати праці».
 
13 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

13 лютого завідувачі відділів фінансової роботи С.Прокоф’єва та організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь і виступили на семінарі для профактиву об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин».

8 лютого відбулось засідання методологічної ради профспілки з питання введення єдиної облікової політики у профспілці.

5–9 лютого Рада профспілки провела навчання і перевірку знань з питань охорони праці голів профорганізацій прямого підпорядкування.

7 лютого у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з розробки єдиних стандартів та підходів до форменого і спеціального одягу на залізничному транспорті.

2 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

2 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для профактиву Сумської територіальної профорганізації щодо впровадження електронних членських квитків.

1 лютого відбулося засідання робочої групи з розробки Положення про оплату праці профспілкових працівників.

30 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді з узгодження позиції робочої групи з опрацювання коментарів Міжнародної конфедерації праці до проекту Трудового кодексу.

30 січня у приміщенні Ради профспілки відбулось засідання робочої групи з опрацювання матеріалів до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Охорона та умови праці» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

25 січня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у навчальному семінарі для голів та профактиву первинок Козятинської територіальної профорганізації. У своєму виступі він, зокрема, наголосив на підсумках правозахисної роботи профспілки в 2017 році та відповів за запитання колег.

25 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» і профспілковій конференції, на якій створено первинну профорганізацію ПРАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» з метою ведення колективно-договірної роботи, головою первинки обрано І.Категоренка.

24 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у робочій зустрічі членів СПО профоб’єднань. Розглянуто питання надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду усіма видами міського, приміського та міжміського транспорту.

24 січня головний технічний інспектор Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду підрозділу «Соціальний захист працюючих» проекту Генеральної угоди на 2018–2020 роки.
 
 
23 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

23 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.
 
17 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради взяли участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» з ведення колективних переговорів щодо укладення колдоговору Товариства.

16 січня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та його заступник Л.Нестеренко провели нараду із головами (заступниками голів) об’єднаних профорганізацій філій ПАТ «Укрзалізниця» з питань складання статистичного звіту.

12 січня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з питань надання працівникам Товариства, пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі.

12 січня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки – секретар ПНПФ «Магістраль» М.Абрамова, представники Адміністратора Фонду і фахівці ПАТ «Укрзалізниця» провели зустріч з обговорення актуальних питань діяльності ПНПФ «Магістраль».

11 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків стану безпеки руху в ПАТ «Укрзалізниця» у 2017 році.

11 січня відбулось засідання методологічної ради профспілки у форматі відеоконференції з розгляду питання єдиної облікової політики у профспілці.

11 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний фахівець А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої групи з розробки проектів порядку проїзду залізничним транспортом за особистими потребами та порядку забезпечення форменим одягом працівників ПАТ «Укрзалізниця».
 
10 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, голови дорожніх профорганізацій та їх заступники, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з розробки порядку виділення путівок на оздоровлення та лікування в ПАТ «Укрзалізниця».

9 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення зауважень і пропозицій до законопроекту «Про колективні договори й угоди», що відбулося у Мінсоцполітики.

9 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з попередньої перевірки знань у посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці та пожежної безпеки.


 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2018
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79