Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

У січні в первинках розпочалася звітна кампанія і триватиме до травня п. р. 23 січня – день створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Пильний профспілковий контроль

Протягом 2017 року у виробничих підрозділах Знам’янського регіону регіональної філії «Одеська залізниця» технічною інспекцією праці проведено 31 перевірку з них чотири – разом з органами державного нагляду та відомчого контролю за охороною праці. Виявлено 419 порушень вимог нормативних актів, для їх усунення роботодавцям надіслано 31 подання, з яких 28 вирішено позитивно. На вимогу профспілкових працівників залізничникам повернуто 3,2 тис. грн. невиплачених коштів за проходження медичних оглядів та керівництво стажуванням.
За поданням технічного інспектора праці призупинялась робота 44 машин, механізмів, устаткування.
Регулярно проводилося тематичне навчання профактиву. Розглянуто 17 письмових та усних звернень спілчан, усі вирішено позитивно, повідомив технічний інспектор праці Ради профспілки в Одеській дорожній профорганізації Олександр Охріменко.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Семінар правових інспекторів праці Ради профспілки 14.02.2018 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78