Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про підтримку впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

На засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 27 лютого п. р. було розглянуто проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
За результатами розгляду народні депутати – члени Комітету одноголосно підтримали та рекомендували Парламенту прийняти законопроект за основу. Винесення цього проекту закону в сесійну залу Парламенту дозволить обговорити всі ключові питання щодо запровадження пенсійної системи ІІ рівня.
Напередодні, 26 лютого, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк разом з іншими очільниками причетних організацій підписали спільну заяву про підтримку даного законопроекту і забезпечення неухильного дотримання законодавства щодо термінів запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
 
 

Спільна заява громадських організацій та професійних асоціацій

(Завантажити)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78