Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про підтримку впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

На засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 27 лютого п. р. було розглянуто проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
За результатами розгляду народні депутати – члени Комітету одноголосно підтримали та рекомендували Парламенту прийняти законопроект за основу. Винесення цього проекту закону в сесійну залу Парламенту дозволить обговорити всі ключові питання щодо запровадження пенсійної системи ІІ рівня.
Напередодні, 26 лютого, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк разом з іншими очільниками причетних організацій підписали спільну заяву про підтримку даного законопроекту і забезпечення неухильного дотримання законодавства щодо термінів запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.
 
 

Спільна заява громадських організацій та професійних асоціацій

(Завантажити)

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78