Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо компенсації залізничникам за оренду житла

На адресу регіональних філій, філій ПАТ «Укрзалізниця» розіслано інформаційний лист ЦЦУП-10/425 від 6.04.2018 за підписом директора з управління персоналом та соціальної політики Є.Козака щодо застосування положень нового Порядку виплати компенсації працівникам ПАТ «Укрзалізниця» за найм (оренду) житла, яким за наполяганням Ради профспілки розширено категорію працівників, що можуть скористатися цією нормою.

У листі зазначено, що наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р., № 185 затверджено «Порядок виплати компенсації працівникам ПАТ «Укрзалізниця» за найм (оренду) житла», який розроблено з метою забезпечення укомплектування апарату управління Товариства, регіональних філій, філій, їх виробничих підрозділів висококваліфікованими фахівцями, робітниками усіх категорій та рівнів, які за виробничої потреби приймаються на роботу з іншої місцевості, та задля створення для них сприятливих житлово-побутових умов. Його дія поширюється на працівників Товариства, які приймаються (переводяться) на роботу до місцевості, де вони не мають житла.

Підставами для виплати компенсації витрат на найм (оренду) житла є:

• прийняття працівників на роботу з іншої місцевості за умови подання відповідної заяви та документів до неї згідно з Порядком;

• позитивне рішення комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги та компенсацій. Комісії створюються трьох рівнів: Товариства, регіональної філії, філії. Виплата компенсації призначається з дати реєстрації заяви працівника згідно з діючим Порядком.

Порядком також змінено підхід до розрахунку компенсації, який бере до уваги дані Державної служби статистики України щодо чисельності мешканців конкретних населених пунктів.

До розрахунку граничного розміру компенсації приймається розмір мінімальної заробітної плати, встановлений законодавством України на 1 січня податкового (звітного) року.

За наявності у складі сім’ї (при обов’язковому наданні відповідних підтверджуючих документів) працівника трьох і більше осіб (враховуючи самого працівника), якщо члени сім’ї переїхали та мешкають разом з працівником у населеному пункті за місцем його роботи, граничний розмір компенсації може збільшуватися, але не більше ніж у 1,5 раза.

Працівникам, які мають необхідність знаходження житла в безпосередній близькості від місця роботи, що підтверджена відповідним розпорядчим документом за підписом голови правління Товариства, граничний розмір компенсації за рішенням комісії може збільшуватися, але не більше ніж у 1,5 раза.
Порядком чітко регламентовано перелік документів, які повинні бути подані на розгляд комісії, та підстави для відмови працівнику в розгляді документів або поверненні неправомірно виплаченої компенсації.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78