Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

28 квітня відзначатиметься День охорони праці

Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) цей день проводиться під гаслом «Захищене і здорове покоління».

Відповідно до звернення Оргкомітету МОП президія Ради профспілки рекомендувала дорожнім, територіальним, об’єднаним профорганізаціям, профкомам первинок провести на підприємствах та у виробничих структурних підрозділах «Тиждень охорони праці» з 23 по 27 квітня п. р. та разом з роботодавцями створити оргкомітети з визначенням заходів і затвердженням робочих планів.

Запропоновано спільно зі службами охорони праці взяти участь в оновленні (створенні) кабінетів, куточків, стендів з питань охорони праці, організувати в трудових колективах тематичні зустрічі, наради на тему: «Розгляд питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці молодих працівників».

Протягом квітня проводитимуться весняні огляди й цільові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на робочих місцях, дотримання правил та інструкцій з охорони праці, надання працівникам пільг і компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці, забезпечення молодих працівників засобами індивідуального захисту із вжиттям заходів щодо усунення порушень;

Для виявлення проблемних питань з охорони праці, промислової безпеки, залучення молодих працівників до процесу формування системи управління охороною праці на підприємствах, забезпечення проведення медичних оглядів категорій молодих працівників та роз’яснювальної роботи щодо необхідності власної безпеки, дотримання здорового способу життя буде проведено виїзні дні, «Дні трудового права» тощо.

Профспілкові працівники та активісти братимуть участь в організації та проведенні на підприємствах спортивних змагань до Дня охорони праці, конкурсів на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю, бригаду з визначенням та заохоченням переможців.

Традиційно здійснюватимуться спільні заходи із вшанування пам’яті загиблих на виробництві, надання допомоги родинам.

Президія запропонувала керівництву ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій, філій, виробничих і структурних підрозділів організувати проведення «Тижня охорони праці», огляду-конкурсу з охорони праці у виробничих і структурних підрозділах і традиційного конкурсу дитячого малюнка на тему «Охорона праці очима дітей» із визначенням та нагородженням переможців. Також заплановано провести спеціальні інформаційні заходи (тренінги, семінари, наради, засідання за «круглим столом» тощо) з питань підвищення рівня безпеки та гігієни праці працівників і ознайомлення молодих працівників з ризиками, пов’язаними з охороною праці.

Підготовка та відзначення Дня охорони праці висвітлюватиметься у профспілкових та галузевих видань.

Відділ інформації Ради профспілки

 

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 12.02.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78