Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають: щодо державної підтримки залізничного транспорту України

Мінекономрозвитку разом з ПАТ «Укрзалізниця» на виконання доручення віце-прем’єр-міністра В.Кістіона надали відповідь на звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо врегулювання на державному рівні питань, які забезпечать безпечну і стабільну роботу залізничного транспорту.
У відповіді вказано, що повноважень Мінекономрозвитку стосовно вирішення порушених у листі Ради профспілки питань законодавством не визначено.

Проблеми закупівлі, виходячи зі змісту звернення, полягають у недобросовісності постачальників послуг та неналежної організації замовником. Тож запорукою успішних закупівель, наголошено у відповіді, є їх планування та своєчасна організація процедур. Мінекономрозвитку постійно надає методологічну допомогу з цих питань на офіційному веб-сайті www.me.gov.ua у розділі «Публічні закупівлі».

ПАТ «Укрзалізниця» повідомило щодо виконання статті 10 Закону «Про залізничний транспорт»: видатки для потреб залізничного транспорту в Законі «Про держбюджет на 2018 рік» не передбачено. Водночас Товариство підтримує позицію Федерації профспілок транспортників України про передбачення видатків згідно із Законом «Про залізничний транспорт» на придбання рухомого складу та утримання інфраструктури.

Непокриття витрат, понесених ПАТ «Укрзалізниця» за перевезення пільгових категорій пасажирів обумовлено відсутністю у держбюджеті на 2017 рік субвенції місцевим бюджетам на компенсацію пільгових перевезень та недостатньою компенсацією у видатках держбюджету за перевезення студентів і не передбаченою компенсацією за перевезення дітей віком від 6 до 14 років.

Щодо надання ПАТ «Укрзалізниця» преференції зі сплати податків до держбюджету. Залізнична галузь, постійно відчуваючи дефіцит обігових коштів, працює в режимі жорсткої економії використання паливно-енергетичних ресурсів, товарно-матеріальних цінностей. Тож враховуючи ситуацію з вкрай зношеними основними засобами, існує значна потреба у капітальних інвестиціях в частині ремонту колії, модернізації та оновлення рухомого складу, що у свою чергу забезпечить безпеку життя та здоров’я громадян, які користуються послугами залізничного транспорту, а також безпеку руху поїздів та охорону навколишнього природного середовища, відзначено у листі за підписом першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі М.Нефьодова.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78