Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають…

Отримано відповідь від Міністерства фінансів України за підписом заступника міністра С.Марченка на Звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Уряду.
Щодо виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт». Зазначено, що Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» не передбачено видатків на придбання залізничного рухомого складу та будівництво і реконструкцію об’єктів залізничної інфраструктури. Однак фінпланом «Укрзалізниці» щорічно передбачено капітальні інвестиції, в тому числі на: капітальне будівництво, модернізацію, модифікацію основних засобів, капітальний ремонт та придбання основних засобів, зокрема рухомого складу.

Щодо забезпечення покриття з державного бюджету витрат, понесених «Укрзалізницею» за перевезення пільгових категорій пасажирів. З 1 січня 2017 року, відповідно до прийнятих Верховною Радою України 20.12.2016 року змін до Бюджетного кодексу України, видатки на відшкодування витрат за проїзд у залізничному транспорті окремих категорій громадян включено до визначених ст. 91 цього Кодексу видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з місцевих бюджетів.

Щодо надання ПАТ преференцій стосовно сплати податків до державного бюджету. Запровадження особливого режиму оподаткування для окремих галузей чи суб’єктів господарювання суперечить пп. 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Податкового кодексу України. До того ж, відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, укладеного з МВФ, Україна взяла на себе зобов’язання утримуватися від будь-яких істотних урізань податків та від запровадження пільгового оподаткування.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78