Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Раді профспілки відповідають…

Отримано відповідь від Міністерства фінансів України за підписом заступника міністра С.Марченка на Звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України до Уряду.
Щодо виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт». Зазначено, що Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» не передбачено видатків на придбання залізничного рухомого складу та будівництво і реконструкцію об’єктів залізничної інфраструктури. Однак фінпланом «Укрзалізниці» щорічно передбачено капітальні інвестиції, в тому числі на: капітальне будівництво, модернізацію, модифікацію основних засобів, капітальний ремонт та придбання основних засобів, зокрема рухомого складу.

Щодо забезпечення покриття з державного бюджету витрат, понесених «Укрзалізницею» за перевезення пільгових категорій пасажирів. З 1 січня 2017 року, відповідно до прийнятих Верховною Радою України 20.12.2016 року змін до Бюджетного кодексу України, видатки на відшкодування витрат за проїзд у залізничному транспорті окремих категорій громадян включено до визначених ст. 91 цього Кодексу видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з місцевих бюджетів.

Щодо надання ПАТ преференцій стосовно сплати податків до державного бюджету. Запровадження особливого режиму оподаткування для окремих галузей чи суб’єктів господарювання суперечить пп. 4.1.2 п. 4.1 ст. 4 Податкового кодексу України. До того ж, відповідно до Меморандуму про економічну та фінансову політику, укладеного з МВФ, Україна взяла на себе зобов’язання утримуватися від будь-яких істотних урізань податків та від запровадження пільгового оподаткування.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78