Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

ЗАЯВА профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України занепокоєна, що останнім часом значно активізувалась діяльність політичних партій, об’єднань, усіляких груп, які у своїх заявах намагаються спиратися, зокрема, на підтримку окремих профорганізацій й активістів. І ні для кого не є таємницею – така активність пов’язана з наближенням президентської та парламентської виборчих кампаній. Прикро, що деякі профспілки піддались політичному впливу і використовують непросте становище працівників галузі виключно в інтересах цих політичних сил.

Хоча окремі заяви щодо розв’язання соціальних проблем і збігаються із прагненнями профспілки, тобто з нашими вимогами до роботодавців, виконавчої та законодавчої гілок влади, однак це не означає, що профспілка у повній мірі поділяє або підтримує політичні цілі і методи учасників передвиборних перегонів.

Усі дії профспілки залізничників і транспортних будівельників України спрямовані на забезпечення надійного захисту трудових прав та інтересів спілчан і з цього приводу заявляємо, що політичний вибір – це особиста справа кожного залізничника як громадянина України. Ми також повідомляємо, що профспілка не підтримує жодну з політичних сил. У нас є свої, закріплені у Статуті та документах з’їздів профспілки програмні цілі, спрямовані на поліпшення економічного та соціального становища працівників, які ми послідовно реалізуємо у рамках постійного конструктивного діалогу з керівництвом ПАТ «Українська залізниця».

Варто наголосити: профспілка проти будь-яких методів, що призводять до дестабілізації роботи залізничного транспорту. А кожному спілчанину важливо пам’ятати, що радикальні, неправомірні дії, спрямовані на так би мовити вирішення гострих проблем із залученням великої кількості людей, мають руйнівну некеровану силу і вигідні лише тим групам людей, які лобіюють інтереси певних політичних об’єднань. Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України закликає спілчан не бути заручниками політичної ситуації.

Робімо правильний вибір і не піддаваймося на провокації!
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78