Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

ЗАЯВА профспілки залізничників і транспортних будівельників України

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України занепокоєна, що останнім часом значно активізувалась діяльність політичних партій, об’єднань, усіляких груп, які у своїх заявах намагаються спиратися, зокрема, на підтримку окремих профорганізацій й активістів. І ні для кого не є таємницею – така активність пов’язана з наближенням президентської та парламентської виборчих кампаній. Прикро, що деякі профспілки піддались політичному впливу і використовують непросте становище працівників галузі виключно в інтересах цих політичних сил.

Хоча окремі заяви щодо розв’язання соціальних проблем і збігаються із прагненнями профспілки, тобто з нашими вимогами до роботодавців, виконавчої та законодавчої гілок влади, однак це не означає, що профспілка у повній мірі поділяє або підтримує політичні цілі і методи учасників передвиборних перегонів.

Усі дії профспілки залізничників і транспортних будівельників України спрямовані на забезпечення надійного захисту трудових прав та інтересів спілчан і з цього приводу заявляємо, що політичний вибір – це особиста справа кожного залізничника як громадянина України. Ми також повідомляємо, що профспілка не підтримує жодну з політичних сил. У нас є свої, закріплені у Статуті та документах з’їздів профспілки програмні цілі, спрямовані на поліпшення економічного та соціального становища працівників, які ми послідовно реалізуємо у рамках постійного конструктивного діалогу з керівництвом ПАТ «Українська залізниця».

Варто наголосити: профспілка проти будь-яких методів, що призводять до дестабілізації роботи залізничного транспорту. А кожному спілчанину важливо пам’ятати, що радикальні, неправомірні дії, спрямовані на так би мовити вирішення гострих проблем із залученням великої кількості людей, мають руйнівну некеровану силу і вигідні лише тим групам людей, які лобіюють інтереси певних політичних об’єднань. Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України закликає спілчан не бути заручниками політичної ситуації.

Робімо правильний вибір і не піддаваймося на провокації!
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XI Спартакіада залізничників 3-5.08.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78