Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

ХІ Спартакіада залізничників

Змагання проходитимуть із семи видів спорту – армспорту, гирьового спорту, міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок.
  З цього приводу ухвалено спільну постанову керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
У Спартакіаді беруть участь працівники ПАТ «Укрзалізниця». Традиційний спортивний захід відбуватиметься у три етапи: змагання у дирекціях залізничних перевезень, регіональних філіях – серед переможців першого етапу, фінальні – серед переможців другого.

Після завершення першого етапу Спартакіади буде сформовано збірні команди, до яких увійдуть працівники залізниць і виробничих підрозділів (відділень) філій Товариства, територіально розташованих у межах цієї залізниці.

У регіональних філіях створено оргкомітети для проведення перших двох етапів Спартакіади, до яких можуть увійти представники філій-учасників. Затверджено склад організаційного комітету ПАТ «Укрзалізниця» з підготовки та проведення фінальних змагань. До 10 липня п. р. буде сформовано склад суддівської колегії для проведення фінальних змагань.

Керівникам регіональних філій, філій та головам профорганізацій усіх рівнів рекомендовано забезпечити належні умови підготовки спортсменів-залізничників та їхньої участі в змаганнях. Також профспілці вдалося домовитися з керівництвом «Укрзалізниці» про те, що працівникам Товариства, які безпосередньо залучені до тренувальних зборів, надається до 5 оплачуваних календарних днів, відповідно до чинного законодавства України.

Затверджено Положення про проведення фінальних змагань, які відбудуться з 2 по 5 серпня п. р. у Харкові на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Г.Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця».

Традиційно з переможців ХІ Спартакіади залізничників буде сформовано збірну нашої профспілки для участі у Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яку ФСТ «Україна» планує провести у вересні п. р. на Миколаївщині.

Ярослав Мальський,
завідувач відділу соціально-трудових відносин
та побутової роботи Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78