Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

День Ради профспілки

На Жмеринському залізничному вузлі регіональної  філії «Південно-Західна залізниця» 4—5 липня  проведено виїзний День Ради профспілки.  У заходах, що відбувалися в його рамках, взяли участь Голова профспілки В.Бубняк і фахівці Ради.
У цьому заході  взяли також участь  заступник голови дорожньої профорганізації О.Лозко, голова Жмеринської територіальної профорганізації Ю.Андрушков і головний інженер дирекції залізничних перевезень В.Буравський.
Зустрічі передували заходи, під час яких фахівці Ради профспілки вивчали досвід роботи первинок виробничих підрозділів залізничного вузла, за необхідності надавали практичну допомогу профкомам, спілкувалися з активістами і спілчанами.

Так, головний правовий інспектор праці М.Бєльченко у вагонній дільниці станції Жмеринка та на вокзалі вивчав стан дотримання трудового законодавства, зокрема виконання наказу «Укрзалізниці» від 4.03.2014 р., № 056-Ц/од, яким затверджено Положення про порядок укладання контрактів з працівниками залізничного транспорту, котрі здійснюють обслуговування пасажирів.

Головний технічний інспектор праці В.Дорошенко перевірив стан охорони праці, надання пільг і компенсацій працівникам за роботу у важких і шкідливих умовах, зокрема забезпечення працівників молоком, а також спецодягом, спецвзуттям і милом, цікавився виробничим побутом у Жмеринському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

Завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, перебуваючи у локомотивному депо, спілкувався з делегацією машиністів маневрових локомотивів, яких насамперед цікавило питання щодо підвищення заробітної плати. Він також відвідав профком вокзалу.
Провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала у дистанції сигналізації та зв’язку і вагонній дільниці станції Жмеринка стан дотримання трудового законодавства та виконання постанови президії Ради профспілки від 22 лютого п. р., яким затверджено «Заходи із посилення громадського контролю на всіх рівнях за використанням роботодавцями робочого часу працівників та його оплатою» у рамках проведення в 2018-му Року під гаслом «Відпрацьованому часу – гарантовану оплату!».

Завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк ознайомився з роботою територіального комітету та профкому первинки дистанції колії за відповідними напрямами діяльності.

Підсумувала попередньо проведені заходи зустріч з активом територіальної профорганізації.
В.Бубняк поінформував присутніх про роботу Ради профспілки з актуальних питань сьогодення – про кроки щодо повернення окремим категоріям залізничників пенсії за вислугу років і роботу зі встановлення компенсацій працівникам, позбавлених права виходу на пільгову пенсію, у проекті колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Йшлося також про роботу над новим Положенням про оплату праці профспілкових працівників, проведення оздоровчої кампанії.

Лідер профспілки відповів на запитання колег, профактивістів і спілчан.

Присутні на зустрічі працівники апарату Ради конкретизували виконання завдань за різними напрямами профспілкової діяльності, розповіли, зокрема, про зміни у підходах щодо забезпечення залізничників форменим одягом, виконання програм соціальної підтримки працівників ПАТ, стан правозахисної діяльності, охорони праці тощо.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78