Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка наполягає на підтримці залізничного транспорту з боку держави

Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників  і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував листи на адресу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з проханням посприяти у вирішенні питання включення до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» статей щодо державної підтримки залізничного транспорту.

У листах зазначено:
«Залізнична галузь виконує поставлені Урядом завдання. ПАТ «Українська залізниця» є основним перевізником вантажів та пасажирів в державі і одним з найбільших платників податків до Державного бюджету.

Уже понад 25 років залізниця здійснює перевезення пільгових категорій населення, при цьому не отримуючи відшкодування в повному обсязі з державного бюджету, як це визначено законодавством. З боку держави не забезпечується виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт» щодо придбання рухомого складу та утримання інфраструктури за рахунок державного бюджету. Залізничники за власні кошти будують мости, прокладають колії, лінії електропередач та виконують інші роботи, оскільки держава самоусунулась від виконання своїх прямих обов’язків за законом, залишивши «Укрзалізницю» сам на сам із зазначеними проблемами. Сьогодні власними силами виконується черговий проект державного значення – будівництво лінії швидкісного сполучення з аеропортом Бориспіль.

Ключовою пропозицією профспілки щодо включення до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» є необхідність передбачити кошти на будівництво і реконструкцію магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів у поїздах далекого та місцевого сполучення, відповідно до ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт».
Висловлюємо сподівання на підтримку зазначеної пропозиції та порозуміння з боку Уряду.

З повагою,
В.М. Бубняк,
Голова Федерації
профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України»

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78