Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Кроки щодо розгляду електронної петиції профспілки: 11 червня у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10378. 6 червня профільний Комітет Верховної Ради України підтримав електронну петицію профспілки. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів і найближчим часом буде розглянута. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка наполягає на підтримці залізничного транспорту з боку держави

Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників  і транспортних будівельників України Вадим Бубняк спрямував листи на адресу Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з проханням посприяти у вирішенні питання включення до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» статей щодо державної підтримки залізничного транспорту.

У листах зазначено:
«Залізнична галузь виконує поставлені Урядом завдання. ПАТ «Українська залізниця» є основним перевізником вантажів та пасажирів в державі і одним з найбільших платників податків до Державного бюджету.

Уже понад 25 років залізниця здійснює перевезення пільгових категорій населення, при цьому не отримуючи відшкодування в повному обсязі з державного бюджету, як це визначено законодавством. З боку держави не забезпечується виконання ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт» щодо придбання рухомого складу та утримання інфраструктури за рахунок державного бюджету. Залізничники за власні кошти будують мости, прокладають колії, лінії електропередач та виконують інші роботи, оскільки держава самоусунулась від виконання своїх прямих обов’язків за законом, залишивши «Укрзалізницю» сам на сам із зазначеними проблемами. Сьогодні власними силами виконується черговий проект державного значення – будівництво лінії швидкісного сполучення з аеропортом Бориспіль.

Ключовою пропозицією профспілки щодо включення до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» є необхідність передбачити кошти на будівництво і реконструкцію магістральних залізничних ліній, об’єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезення пасажирів у поїздах далекого та місцевого сполучення, відповідно до ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт».
Висловлюємо сподівання на підтримку зазначеної пропозиції та порозуміння з боку Уряду.

З повагою,
В.М. Бубняк,
Голова Федерації
профспілок транспортників України,
Голова профспілки залізничників
і транспортних будівельників України»

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 23.05.2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78