Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Сумуємо і пам’ятаємо...

Президія і Рада профспілки з глибоким сумом сповіщають, що 12 серпня 2018 року на 76-му році пішов з життя Почесний залізничник, Заслужений працівник транспорту України, відзначений найвищою нагородою профспілки – Почесним знаком «За заслуги перед профспілкою», Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України в 2001–2015 роках, Голова Федерації профспілок транспортників України в 2003–2018 роках
ТКАЧОВ
Вадим Мар’янович.
 
Tkachev_lenta.jpg
 
Усе своє життя він присвятив роботі на залізничному транспорті.
В. М. Ткачов зробив величезний внесок у розвиток профспілкового руху в Незалежній Україні та профспілки залізничників і транспортних будівельників. На цій ниві сумлінно працював з 1972 року: спочатку –звільненим головою місцевкому вагонного депо Одеса-Застава І, у 1975–1982 роки обіймав посади інструктора, завідувача відділу, заступника голови Одеського райпрофсожу (теркому), який згодом очолював протягом 14 років, з 1996-го – на посаді голови Одеської дорожньої профорганізації, а в 2001 році був обраний Головою профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
Вадим Мар’янович був справедливим і доброзичливим, справжнім лідером – енергійним профспілковим керівником з безперечним авторитетом серед колег, людиною честі та гідності. Його висока професійність, багаторічний досвід, ділові та особисті якості, насамперед виваженість у прийнятті важливих рішень, завжди були спрямовані на ефективний, надійний захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан.
Зі скорботою висловлюємо свої почуття рідним, близьким, колегам з приводу тяжкої втрати.

Світлу пам’ять про Вадима Мар’яновича Ткачова назавжди закарбовано на сторінках історії профспілки. Збережемо її і в наших серцях…
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78