Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Модернізовано та відновлено роботу юридичного контакт-центру

На численні прохання спілчан та голів профкомів модернізовано та відновлено роботу юридичного контакт-центру. Вже зараз усі члени профспілки мають можливість проконсультуватися, звернувшись за єдиним телефонним номером +38(073)77-33-773. Щоб скористатися послугою, необхідно вказати номер дисконтної картки або останні 6 цифр штрих-коду нового профквитка.

Наголошуємо, оскільки не усі працівники є членами нашої профспілки, доступ до сервісу контакт-центру надається виключно головою профкому шляхом оформлення та передачі реєстраційного талону, з подальшою його обробкою та ідентифікацією фізичної особи як члена профспілки юридичним контакт-центром.
 

Спілчани мають можливість скористатися такими послугами:
• «гаряча лінія» – цілодобова юридична консультація;
• «адвокат24» – безкоштовний виклик адвоката у випадках реальної загрози життю, майну чи свободі члена профспілки та/або членів його сім’ї (за рішенням юриста контакт-центру).
• «допомога в дорозі» – цілодобова гаряча лінія для спілчан з можливістю отримати інформацію про найближчі СТО, АЗС, евакуатори, служби таксі, готелі, кафе тощо.

За попередній період контакт-центр обслуговував 2856 членів профспілки, яким надано якісні послуги за 14 544 зверненнями. Жодних нарікань та негативних відгуків не було.

До відома

Щоб скористатися інноваційними сервісами, необхідно звернутися до голови профкому вашої первинки.

Тільки за останні 2 тижні серпня п. р. від профкомів отримано 5 тис. заяв на забезпечення членів профспілки дисконтними картками і 2 тис. – електронними профквитками.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників локомотивного господарства (24.06.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> "Контакт-центр" >> Модернізовано та відновлено роботу юридичного контакт-центру
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78