Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про соціальну підтримку залізничників, які втратили право виходу на пільгову пенсію за вислугою років

Минулої п’ятниці, 7 вересня, проведено зустріч в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова і Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка з  народним депутатом Наталією Веселовою та  експертом з пенсійних систем реанімаційного пакета реформ Олександром Ткачом.

Обговорено механізм соціальної підтримки залізничників, які втратили право виходу на пільгову пенсію за вислугою років, передбачений у проекті колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Йшлося також і про варіанти відновлення на законодавчому рівні права отримання цією категорією залізничників пільгової пенсії та запровадження участі працівників Товариства у професійній програмі через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
Народний депутат України Н.Веселова висловила сподівання, що ПНПФ «Магістраль», як найбільший в Україні за чисельністю учасників, стане справжнім «локомотивом» Пенсійної реформи. Вона зазначила, що Професійний пенсійний фонд «Магістраль» відповідає вимогам чинного та перспективного законодавства України для здійснення діяльності, щоб забезпечити виплати залізничникам трьох видів пенсій, а саме: з добровільної системи недержавного пенсійного забезпечення (третій рівень), обов’язкової накопичувальної пенсійної системи (другий рівень), яку планується запровадити з 1 січня 2019 року, та відновлення пенсій за вислугу років.

З боку очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова висловлено зацікавленість у розвитку системи накопичувального пенсійного забезпечення та стосовно підтримки ініціативи щодо відновлення пенсій за вислугу років і відповідного законопроекту про запровадження накопичувальної пенсійної системи. Він зазначив, що фінансовим планом на цей рік вже передбачено кошти на сплату внесків на користь працівників, які є учасниками ПНПФ «Магістраль».

Голова профспілки В.Бубняк запропонував вже найближчим часом розпочати роботу щодо актуалізації списків учасників Фонду задля своєчасного зарахування пенсійних внесків на користь працівників – учасників ПНПФ «Магістраль».
 
Намічено шляхи подальшої спільної роботи в цих напрямах.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 28 березня 2019 р.

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78