Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про соціальну підтримку залізничників, які втратили право виходу на пільгову пенсію за вислугою років

Минулої п’ятниці, 7 вересня, проведено зустріч в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова і Голови Федерації профспілок транспортників України, Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадима Бубняка з  народним депутатом Наталією Веселовою та  експертом з пенсійних систем реанімаційного пакета реформ Олександром Ткачом.

Обговорено механізм соціальної підтримки залізничників, які втратили право виходу на пільгову пенсію за вислугою років, передбачений у проекті колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Йшлося також і про варіанти відновлення на законодавчому рівні права отримання цією категорією залізничників пільгової пенсії та запровадження участі працівників Товариства у професійній програмі через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
Народний депутат України Н.Веселова висловила сподівання, що ПНПФ «Магістраль», як найбільший в Україні за чисельністю учасників, стане справжнім «локомотивом» Пенсійної реформи. Вона зазначила, що Професійний пенсійний фонд «Магістраль» відповідає вимогам чинного та перспективного законодавства України для здійснення діяльності, щоб забезпечити виплати залізничникам трьох видів пенсій, а саме: з добровільної системи недержавного пенсійного забезпечення (третій рівень), обов’язкової накопичувальної пенсійної системи (другий рівень), яку планується запровадити з 1 січня 2019 року, та відновлення пенсій за вислугу років.

З боку очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова висловлено зацікавленість у розвитку системи накопичувального пенсійного забезпечення та стосовно підтримки ініціативи щодо відновлення пенсій за вислугу років і відповідного законопроекту про запровадження накопичувальної пенсійної системи. Він зазначив, що фінансовим планом на цей рік вже передбачено кошти на сплату внесків на користь працівників, які є учасниками ПНПФ «Магістраль».

Голова профспілки В.Бубняк запропонував вже найближчим часом розпочати роботу щодо актуалізації списків учасників Фонду задля своєчасного зарахування пенсійних внесків на користь працівників – учасників ПНПФ «Магістраль».
 
Намічено шляхи подальшої спільної роботи в цих напрямах.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78