Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк запропонував важливі доповнення до законопроекту

Сьогодні, 30 жовтня Голова Федерації профспілок транспортників України і Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк взяв участь у засіданні урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку, на якому розглянуто низку питань, у тому числі законопроект «Про внесення змін до окремих законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».
В.Бубняк запропонував внести зміни до статті законопроекту, що передбачає право участі в накопичувальній професійній пенсійній програмі працівників, які раніше користувалися правом на пільгову пенсію, лише на рівні колективних договорів та угод.
Це питання потрібно вирішувати не на локальному рівні, зазначив лідер профспілки, а закріпити у законодавчій площині, тому що це стосується трудових прав та інтересів понад двох мільйонів працівників. При цьому він наголосив, що не зрозуміло, чому водіям тролейбусів і трамваїв право дострокового виходу на пенсію збережено, а працівники залізниці цієї пільги були позбавлені. Це не логічно, оскільки, приміром, машиністи та їхні помічники продовжують працювати на локомотивах, зношення яких досягає 100%.
 
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк запропонував включити до  статті 117 зазначеного законопроекту професії окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та в метрополітенах і користувалися раніше правом на пенсію за вислугу років.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 12.02.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78