Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк запропонував важливі доповнення до законопроекту

Сьогодні, 30 жовтня Голова Федерації профспілок транспортників України і Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк взяв участь у засіданні урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку, на якому розглянуто низку питань, у тому числі законопроект «Про внесення змін до окремих законів України щодо накопичувальної професійної пенсійної програми».
В.Бубняк запропонував внести зміни до статті законопроекту, що передбачає право участі в накопичувальній професійній пенсійній програмі працівників, які раніше користувалися правом на пільгову пенсію, лише на рівні колективних договорів та угод.
Це питання потрібно вирішувати не на локальному рівні, зазначив лідер профспілки, а закріпити у законодавчій площині, тому що це стосується трудових прав та інтересів понад двох мільйонів працівників. При цьому він наголосив, що не зрозуміло, чому водіям тролейбусів і трамваїв право дострокового виходу на пенсію збережено, а працівники залізниці цієї пільги були позбавлені. Це не логічно, оскільки, приміром, машиністи та їхні помічники продовжують працювати на локомотивах, зношення яких досягає 100%.
 
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк запропонував включити до  статті 117 зазначеного законопроекту професії окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та в метрополітенах і користувалися раніше правом на пенсію за вислугу років.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78