Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Молодь підтримує!

Молодіжна рада Конотопської територіальної профорганізації активно включилась в інформаційно-роз’яснювальну та практичну роботу серед спілчан щодо підписання петиції «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років», зареєстрованої на сайті електронних петицій Кабміну.
Також кожен з голів молодіжних рад первинок та інші активісти докладають зусиль для розповсюдження цієї важливої інформації у трудових колективах, спілкуючись з працівниками виробничих підрозділів на їхніх робочих місцях. Постійно поширюються повідомлення в соціальних мережах, на сторінці нашої територіальної профорганізації на сайті профспілки тощо.
 
Акція, ініційована Радою профспілки, направлена на повернення пільг, якими користувалися окремі працівники залізниць України, а їх — понад 43 тис.! Молодь, підписуючи дану петицію, наполягає на вирішенні проблеми та підтримує в цій справі галузеву профспілку.
 
ПРЕС-ЦЕНТР Конотопського теркому профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78