Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Питання вирішувати комплексно, без ущемлення прав залізничників

Голова ФПТУ і профспілки Вадим Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова листа щодо незадовільного стану забезпечення працівників форменим одягом протягом багатьох років.
Про це йшлося на засіданні президії Ради профспілки 26 листопада п. р. і прийнято з цього приводу відповідну постанову.

У листі запропоновано, зокрема, активізувати роботу над проектом нового Положення, запровадження якого може вирішити існуючі проблеми, та ініціювати своєчасний перегляд та/або внесення відповідних змін до Постанови Кабміну від 11.12.1996 р., № 1508 «Про знаки розрізнення і формений одяг працівників залізничного транспорту» (з метою впровадження згаданого нового Положення).

Водночас зазначено, що факт спільної роботи над проектом нового Положення до його фактичного впровадження не знімає з керівництва Товариства, регіональних філій і філій відповідальності за невиконання чинних галузевих нормативних документів.

У зверненні наголошено також: «Вимагаємо заборонити притягнення до дисциплінарної відповідальності за неналежне носіння або невідповідність форменого одягу працівників, яких своєчасно та в повному обсязі не було забезпечено форменим одягом або його елементами з вини роботодавця».

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78