Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Невідкладно провести консультації!

З такою пропозицією щодо визначення розмірів і термінів підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників у 2019 році Голова профспілки В.Бубняк звернувся до очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова.
 
Профспілка стурбована складною ситуацією, пов'язаною із відтоком кваліфікованих робітників основних виробничих професій через  неконкурентний рівень оплати їхньої праці, що ставить під загрозу якісне виконання технологічних процесів і забезпечення  безпеки руху, наголошено в офіційному листі: 
«На сьогодні до переліку робітничих професій, відсутність яких може зупинити роботу окремих виробничих підрозділів, належать складачі поїздів, оглядачі вагонів, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колії, електрогазозварювальники, токарі, чергові по переїзду, електромеханіки, електромонтери, провідники пасажирських вагонів тощо. Дуже низька тарифна складова не приваблює працівників на робочі місця, які пропонують виробничі підрозділи, оскільки на окремих державних і підприємствах промисловості та приватного бізнесу заробітна плата кваліфікованих робітників значно вища, ніж на залізничному транспорті. До того ж Держбюджетом на 2019 рік передбачається зростання мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. Тож вкрай важливо вжити відповідних заходів щодо зростання основної заробітної плати на залізничному транспорті у найближчі терміни, щоб не ускладнити ситуацію».
 
У зверненні профспілки до керівництва АТ «Укрзалізниця» наведено обґрунтовані відомості.  

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78