Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Невідкладно провести консультації!

З такою пропозицією щодо визначення розмірів і термінів підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників у 2019 році Голова профспілки В.Бубняк звернувся до очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова.
 
Профспілка стурбована складною ситуацією, пов'язаною із відтоком кваліфікованих робітників основних виробничих професій через  неконкурентний рівень оплати їхньої праці, що ставить під загрозу якісне виконання технологічних процесів і забезпечення  безпеки руху, наголошено в офіційному листі: 
«На сьогодні до переліку робітничих професій, відсутність яких може зупинити роботу окремих виробничих підрозділів, належать складачі поїздів, оглядачі вагонів, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колії, електрогазозварювальники, токарі, чергові по переїзду, електромеханіки, електромонтери, провідники пасажирських вагонів тощо. Дуже низька тарифна складова не приваблює працівників на робочі місця, які пропонують виробничі підрозділи, оскільки на окремих державних і підприємствах промисловості та приватного бізнесу заробітна плата кваліфікованих робітників значно вища, ніж на залізничному транспорті. До того ж Держбюджетом на 2019 рік передбачається зростання мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму. Тож вкрай важливо вжити відповідних заходів щодо зростання основної заробітної плати на залізничному транспорті у найближчі терміни, щоб не ускладнити ситуацію».
 
У зверненні профспілки до керівництва АТ «Укрзалізниця» наведено обґрунтовані відомості.  

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78