Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка вимагає суттєвої підтримки залізничного транспорту з боку держави

Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк звернувся сьогодні, 5 грудня, до Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана з офіційним листом щодо державної підтримки залізничного транспорту.
 
У листі на адресу очільника Уряду наголошено:

«Профспілка залізничників і транспортних будівельників України неодноразово зверталася до Вас щодо забезпечення державної підтримки залізничного транспорту.

За 27 років незалежності України залізничний транспорт не отримав з державного бюджету ні копійки. Залізничники за власні кошти будують мости, прокладають лінії електропередач, здійснюють технічну і технологічну модернізацію та виконують інші необхідні роботи, оскільки держава усунулася від виконання своїх прямих обов’язків, визначених Законом України «Про залізничний транспорт».

Проблема, яка потребує негайного вирішення для подальшої стабільної роботи залізничного транспорту, – це виконання статті 10 Закону України «Про залізничний транспорт» щодо придбання рухомого складу та утримання інфраструктури за рахунок Держбюджету.

Відсутність державної підтримки галузі не дає можливості підвищити заробітну плату залізничникам на гідний рівень, який би відповідав складності та інтенсивності праці. Саме про такий рівень Вами було наголошено на урочистому заході святкування Дня залізничника 2 листопада п. р.

От і зараз за власні кошти побудували залізничну колію, платформи та запустили залізничне швидкісне  сполучення: станція Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт. На даній дільниці передбачено курсування чотирьох рейкових автобусів виробництва PESA, які вже мають термін експлуатації більше 10 років, а тому, коли лінія почала інтенсивно працювати, відбуваються збої у роботі, оскільки необхідно її забезпечити якісними сучасними потягами замість застарілих моделей.

АТ «Українська залізниця» належить до тих підприємств України, які постійно виконують визначені Урядом завдання, та забезпечує наповнення державного бюджету, але  власних коштів на всі ці витрати недостатньо і підтримка держави тут дуже доречна.

Звертаємось до Вас, шановний Володимире Борисовичу, та вимагаємо суттєвої підтримки залізничного транспорту з боку держави, передбачивши у державному бюджеті на 2019 рік необхідні кошти  для забезпечення виконання заходів згідно зі статтею 10 зазначеного Закону України».
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78