Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2019

28 грудня  Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Бубняк надіслав листа Голові СПО об’єднань профспілок України Г.Осовому, в якому Рада профспілки категорично висловилася проти прийняття, як неконституційного, антисоціального, антинародного, законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708). Запропоновано також винести зазначений законопроєкт на широкий розгляд у трудових колективах усіх галузей та відпрацювати спільну позицію щодо недопущення його ухвалення Верховною Радою.

28 грудня та 2 січня 2020 року Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у позачерговому засіданні СПО об’єднань профспілок і нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань з приводу ухваленого Урядом законопроєкту «Про працю» (реєстр. № 2708).
 
21 грудня відбулася зустріч міністра інфраструктури В.Криклія із керівництвом Федерації профспілок транспортників України на чолі із В.Бубняком. За участі голів транспортних профспілок всебічно обговорено наявні проблеми відомств. Цього дня проведено засідання президії ФПТУ.

19 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

12 грудня проведено звітну конференцію первинної проф-організації ПАТ «Укрзалізниця».

 
12 грудня відбулась IV конференція Ради профспілки. До заходу підготовлено відеозвіт про роботу Ради профспілки в 2017–2019 роках.
 
11 грудня підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою.

11 грудня проведено засідання ревізійної комісії Ради профспілки.

10 грудня проведено зустріч Голови профспілки В.Бубняка  та голів дорожніх профорганізацій з керівництвом АТ «Укрзалізниця» і регіональних філій.
 
5 грудня відбулася нарада за участі представників профспілки та «Укрзалізниці» з питань організації та проведення спільної оздоровчої кампанії  в 2020 році.

5 грудня проведено нараду щодо виконання постанови Ради профспілки «Про результати проведення акції протесту профспілки біля Офісу Президента України 14 листопада 2019 року».

3–4 грудня проведено нараду-семінар для фінансових фахівців дорпрофсожів, тер-комів і профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

28 листопада відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

27–28 листопада Голова профспілки В.Бубняк, як член Виконкому Європейської федерації транспортників, брав участь у його засіданні.

27 листопада проведено засідання президії Ради профспілки.

22 листопада відбулося засідання Ради профспілки за підсумками проведення 14 листопада масової акції протесту біля Офісу Президента України.

21 листопада проведено установчу конференцію об’єднаної профорганізації філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».

14 листопада проведено акцію протесту профспілки біля Офісу Президента України з приводу планів радикального реформування АТ «Укрзалізниця».

13 листопада відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів  Г.Третьяковою.

11 листопада у форматі вебконференції відбулося позачергове засідання Ради профспілки.

8 листопада відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка і голів дорожніх профорганізацій з міністром інфраструктури В.Криклієм щодо вимог профспілки до Президента України та Уряду.

6 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді з питань внесення змін до переліку професій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, а 12 листопада — у засіданні робочої групи СПО всеукраїнських профоб’єднань з напрацювання профспілкових пропозицій щодо зміни методології визначення прожиткового мінімуму та сфери його застосування.

5–8 листопада на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області Рада профспілки провела семінар для профактиву на тему: «Розвиток соціального діалогу та посилення спроможності виборних профорганів в питаннях мотивації і свідомого профспілкового членства. Профспілкова позиція при впровадженні в компанії аутсорсингу та інших нетипових форм зайнятості».

4 листопада Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на національному рівні.

1 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

30 жовтня профспілка провела пресконференцію в Укрінформі.

29–30 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці у вагонних депо Харків-Сортувальний та «Основа» регіональної філії «Південна залізниця».

29 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у звітній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

24 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у тристоронньому «круглому столі» (Міжнародна організація праці, Міністерство соціальної політики, Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) з обговорення подальшої політики у сфері пенсійного забезпечення в Україні, а 30 жовтня – у засіданні «круглого столу» Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, де обговорено тему: «Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин

 
25 жовтня відбулося позачергове засідання Ради профспілки.

24 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у тристоронньому «круглому столі» (Міжнародна організація праці, Міністерство соціальної політики, Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів) з обговорення подальшої політики у сфері пенсійного забезпечення в Україні.

22–23 жовтня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено семінар-тренінг для молодих профлідерів, а 24 жовтня відбувся VI Форум молоді профспілки та засідання новообраної Молодіжної ради.

22 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у черговому засіданні галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі.

18 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

16 жовтня у форматі вебконференції відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

15–17 жовтня Рада профспілки провела семінар-нараду правових інспекторів праці і фахівців з організації праці і заробітної плати.

15 жовтня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у  71-му засіданні Ради із залізничного транспорту країн – учасниць Співдружності Незалежних Держав, що відбулося у Мінську (Білорусь).

11 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії із перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб філій АТ «Укрзалізниця».


10 жовтня у форматі вебконференції відбулася нарада щодо поточної ситуації: обговорено гострі теми сьогодення — щодо плану реформування АТ «Укрзалізниця» та про хід виконання вимог профспілки до Кабінету Міністрів України. Спрямовано відкритого листа до Президента України.

7–9 жовтня на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено семінар для голів (їхніх заступників) і бухгалтерів профорганізацій, підпорядкованих Раді профспілки, за участі завідувачів відділів: організаційної та кадрової роботи – О.Гнатюка та фінансової роботи – С.Прокоф’євої. 9 жовтня перед колегами виступив Голова профспілки В.Бубняк.

7 жовтня відбулася зустріч лідера профспілки В.Бубняка і голів дорожніх профорганізацій з очільником АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим з актуальних соціально-економічних питань.

4 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський брали участь у «круглому столі» на тему: «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї». 

4 і 11 жовтня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

1–2 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі делегації профспілки взяв участь у 57-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що проходило в Єревані (Вірменія).

1 жовтня у форматі вебконференції Рада профспілки провела черговий інформаційний день для профактиву.

1 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції Запорізької територіальної профорганізації.

27 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Сумської територіальної профорганізації.

26 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки.

26 вересня на засіданні профкому первинної профорганізації працівників АТ «Українська залізниця» ухвалено рішення про проведення конференції 12 грудня 2019 року.

25 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції Ужгородського теркому профспілки. Того ж дня він також вивчав  в окремих підрозділах залізничного вузла питання службового проїзду.

24 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі з директором управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Є.Козаком, де обговорено принципи організації оздоровлення на об’єктах регіональної філії «Донецька залізниця».

23–25 вересня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці В.Дорошенко, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь у семінар-нараді голів первинних профорганізацій локомотивних депо АТ «Укрзалізниця», що проводився на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області.

18 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінар-нараді об’єднаної профорганізації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», де висвітлив тему процедури внесення змін до колективних договорів, зокрема щодо запровадження Кодексу корпоративної етики.

18–19 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко брав участь у семінар-нараді з питань охорони праці, організованому регіональною філією «Південно-Західна залізниця» в Кам’янці-Подільському. На заході за участі головних технічних інспекторів праці Ради профспілки заслухано тему: «Основні напрямки роботи АТ «Укрзалізниця» щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці. Досвід роботи регіональних філій, філій з профілактики виробничого травматизму».

18 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Івано-Франківської територіальної профорганізації.

12 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у звітній конференції Херсонської територіальної профорганізації.

12, 20 і 25 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

6 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

6 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі за професіями «бригадир (звільнений) з поточного утримання й ремонту колій та штучних споруд», «електромонтер тягової підстанції», «машиніст електропоїзда», «оператор дефектоскопного візка», «сигналіст».

5–8 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський у складі оргкомітету взяли участь у XXIV Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту України (стор. 2—3).

5 вересня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у звітній конференції Лиманської дорожньої профорганізації, де, виступивши перед делегатами, поінформував про стан вирішення актуальних питань профспілкової діяльності за останні два роки.

5 вересня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у звітній конференції Конотопської територіальної профорганізації.

5 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай взяла участь у засіданні комісії АТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань відповідно до наказу АТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р. № 184 (зі змінами).

4 вересня відбувся інформаційний день для профактиву у форматі вебконференції (стор. 1).

28 серпня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на національному рівні.
 
 
27 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у звітній конференції Куп’янської територіальної профорганізації та виступив перед делегатами, поінформувавши їх про актуальні питання профспілкової діяльності, що були на часі протягом звітного періоду.

20 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді членів робочої групи Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань з опрацювання проєкту Кодексу законів про працю.

15 і 21 серпня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укр-залізниця».

14 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Харків регіональної філії «Південна залізниця».
 
 
8 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

8 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у звітно-виборчій конференції молодіжної ради Лиманської дорожньої профорганізації, виступив перед делегатами, поінформувавши їх про питання профспілкової діяльності, вирішення яких було на часі протягом останніх двох років.

6–7 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Полтава регіональної філії «Південна залізниця».

6 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту.

6 серпня
відбувся інформаційний день для профактиву.

1–4 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський брали участь у проведенні фінальних змагань ХІІ Спартакіади залізничників.

31 липня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді АТ «Укрзалізниця» з питань охорони праці за підсумками роботи семи місяців 2019 року.
 
 
25 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

25 липня
відбулося засідання президії Ради профспілки.

24 липня
провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні Галузевої ради щодо проєктів професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі за професіями «електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування» і «електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку».

24 липня
завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборчій конференції молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та виступив перед делегатами.

23 липня
завідувач відділу правового захисту – головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки нової редакції Положення про технічне навчання працівників залізничного транспорту України.

18 і 19 липня, відповідно, брали участь у звітних конференціях територіальних профорганізацій: Жмеринської – провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін і Покровської – завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський. Фахівці Ради профспілки виступили перед делегатами, поінформувавши їх про питання профспілкової діяльності, вирішення яких було на часі протягом останніх двох років.

15 липня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок і об’єднань.

12 липня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

2 липня
відбувся інформаційний день для профактиву. Під час традиційного щомісячного інформдня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради повідомили учасників заходу про актуальні проблеми сьогодення, а також за напрямами діяльності відділів. Йшлося, зокрема, про питання з оплати праці, стан виробничого травматизму та порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань тощо, систему громадського контролю за дотриманням трудового законодавства, фінансування перевезення залізничним транспортом організованих груп дітей до оздоровчих закладів за путівками профспілкових органів, зміни та доповнення до Статуту профспілки, розвиток проектів: дисконтна програма та електронний профспілковий квиток. Висвітлено й інші теми.

26 червня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників воєнізованої охорони.

 
21 червня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

20 червня у Міністерстві інфраструктури відбулась зустріч представників міністерств: інфраструктури, фінансів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі з представниками АТ «Укрзалізниця» та профспілки. На заході під головуванням заступника міністра інфраструктури Ю.Лавренюка йшлося про конструктивне вирішення проблем залізничної галузі відповідно до висунутих вимог профспілки до Уряду України. У зустрічі брали участь Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай.

19 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи І.Жулай взяла участь у засіданні комісії АТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі, а також надання працівникам компенсації для вирішення житлових питань відповідно до наказу АТ «Укрзалізниця» від 20.03.2018 р. № 184 (зі змінами).

18 червня завідувач відділу правової роботи – головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи АТ «Укрзалізниця» з питань відпрацювання нового Положення про технічне навчання.

12 червня Голова ФПТУ і профспілки брав участь у засіданні Кабінету Міністрів України.

12 червня Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданнях правління АТ «Укрзалізниця».

11–14 червня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив відповідні перевірки і виконання зобов’язань за колективними договорами у Дніпровському та Синельниківському пасажирських вагонних депо.
 
6 червня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення з розгляду електронної петиції.
 
4 червня  відбувся інформдень для профактиву.

31 травня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

30 травня
Голова профспілки В.Бубняк та завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

29 травня
завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій» АТ «Укрзалізниця» з обговорення виконання колдоговору в 2018 році.

28 травня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських профоб’єднань і профспілок.

27–30 травня Рада профспілки провела навчальний семінар-тренінг для профактиву на тему: «Розвиток соціального діалогу та посилення спроможності виборних профорганів у питаннях мотивації і свідомого профспілкового членства. Питання створення профорганізацій та лобіювання колективно-договірного процесу в аутсорсингових компаніях». Захід, що проходив на базі навчально-методичного центру Федерації профорганізацій Чернігівської області, відбувся за підтримки Міжнародної федерації транспортників (МФТ). У семінарі, який відкрив Голова профспілки В.Бубняк, брали також участь завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк і фінансової роботи – С.Прокоф’єва.

23 травня відбулося засідання президії Ради профспілки за участі голів профсекцій.

21–24 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко здійснив перевірки стану охорони праці на вокзалі станції Львів та у пасажирських вагонних депо Львів і Ковель, а 29—31 травня – у пасажирському вагонному депо Харків-Сортувальний та у Харківській вагонній дільниці.

21, 23 і 29 травня
Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

20–23 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на вокзалах та у пасажирських вагонних депо Львів та Ужгород, а 4–6 червня – на вокзалах та у пасажирських вагонних депо Херсон і Миколаїв.

16 травня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, де у своєму виступі акцентував увагу першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України С.Кубіва та членів Комітету на необхідності державної підтримки АТ «Укрзалізниця», без якої неможливе  подальше існування Товариства. Було наголошено, що мізерні зарплати працівників зумовили відтік кваліфікованих кадрів і вже завтра буде нікому працювати на залізниці. Тому 14 травня пікетувальники вийшли до будівлі Уряду з вимогами вирішення цих та інших проблем.

14 травня
проведено акцію протесту біля будівлі Кабміну на підтримку соціально-економічних вимог до Уряду.

13 травня відбувся брифінг керівників профспілки в інформаційному агентстві «Укрінформ».

9—10 травня
Голова профспілки В.Бубняк брав участь у засіданні Виконкому Європейської федерації транспортників.

8 травня відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки із використанням системи веб-конференцій.

7 травня відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій із керівництвом АТ «Укрзалізниця».

7 травня
проведено інформаційний день для профактиву.

2 травня у нараді щодо підготовки до акції протесту 14 травня п. р. взяли участь представники дорожніх, а також об’єднаних профорганізацій.

25 квітня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

24 квітня
проведено нараду з питань реалізації п. 3 постанови президії Ради профспілки від 18.04.2019 р. «Про дії профспілки щодо реалізації п. 6 постанови Ради профспілки від 28.03.2019 р. протокол № Р-6 «Про підсумки виконання у 2018 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками» із використанням системи веб-конференцій профспілки.

23 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників сторін органів виконавчої влади, СПО об’єднань профспілок та СПО роботодавців з ведення колективних переговорів та підготовки пропозиції щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2020 рік, а 24 квітня – у засіданні Галузевої ради з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі, на якому погоджено рішення про виставлення проектів стандартів за професіями «провідник пасажирського вагону» та «начальник поїзда (пасажирського)» на сайтах Федерації залізничників України та АТ «Укрзалізниця» для громадських обговорень.

18 квітня відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

17 квітня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого,  невиробничого травматизму та промислової безпеки в АТ «Укрзалізниця».

16 квітня Голова профспілки В.Бубняк і колишні перший заступник Голови профспілки М.Сінчак (2002—2016 рр.) і заступник Голови профспілки В.Лесько (1995—2014 рр.) взяли участь у відкритті меморіальної дошки лідеру профспілки у 2001–2015 рр. В.Ткачову в Одесі.

15 і 18 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

11 квітня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

10 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у слуханнях Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо проблем формування заробітної плати у бюджетній сфері та на державних підприємствах.

3 квітня проведено нараду щодо поступового забезпечення спілчан новими профквитками у 2019 році за участі представників дорожніх, територіальних, об’єднаних профорганізацій, які відповідальні за координацію даного проекту на місцях.

2 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого та невиробничого травматизму в АТ «Укрзалізниця».

2 квітня відбувся інформаційний день для профактиву у форматі веб-конференції .

28 березня
проведено засідання Ради профспілки та її президії.

26 березня В.Бубняк взяв участь у конференції трудового колективу регіональної філії «Південно-Західна залізниця» щодо підсумків виконання колективного договору в 2018 році та у засіданні дорожнього комітету профспілки.

25 березня В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

20 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО всеукраїнських об’єднань профспілок.

20 березня
Рада профспілки провела засідання профсекції працівників вагонного господарства.

19 березня на зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим та членом правління Товариства Ж.Марчеком було обговорено питання щодо виконання вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця» та шляхів їх вирішення. Голова профспілки запросив очільника Товариства взяти участь у засіданні Ради профспілки, що відбудеться 28 березня.

15 березня
завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова та провідний спеціаліст відділу О.Булавін вивчали питання обліку та оплати робочого часу працівників філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

15 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді з представниками бізнесу під егідою Державної регуляторної служби України з приводу застосування індексу цін виробників для автоматичного коригування тарифів на перевезення вантажів залізницею. За її результатами створено експертну групу.

12 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні комітету стратегії і фінансів Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» під головуванням члена Наглядової ради К.Куна.

5 березня відбувся інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

4–7 березня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у проведенні навчання та перевірки знань з охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці, представників профспілки, які є членами постійно діючих комісій з питань охорони праці у регіональних філіях, структурних і виробничих підрозділах АТ «Укрзалізниця».

28 лютого проведено засідання президії Ради профспілки.

 
22 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді з узгодження позицій заінтересованих органів щодо норм проектів Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення соціального діалогу» та Постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р., № 115».

21 лютого Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк взяв участь у прес-конференції, яка відбулася в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», щодо проблем, пов’язаних із зволіканням розгляду законопроекту № 6677, що призводить до затягування процесу запровадження другого рівня пенсійного страхування.

21 лютого завідувач відділу фінансової роботи С.Прокоф’єва взяла участь у засіданні президії профкому об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійний машин» АТ «Укрзалізниця».

20 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб «Укрзалізниці».

20 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у робочій зустрічі з представниками управління соціальної політики АТ «Укрзалізниця» щодо доопрацювання одного з додатків до проекту Колективного договору АТ «Укрзалізниця» щодо здійснення недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

20 лютого у семінарі-нараді об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця», що проходив у Львові, взяв участь головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко, а 21 лютого – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

19 лютого відбулась зустріч очільника  «Укрзалізниці» Є.Кравцова та членів правління  Товариства з Головою профспілки В.Бубняком, правовим інспектором праці Ради профспілки – секретарем ПНПФ «Магістраль» М.Абрамовою та представниками компаній, що надають послуги Фонду, щодо недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

18 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «начальник поїзда (пасажирського)» і «провідник пасажирського вагона», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики.

18 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «начальник поїзда (пасажирського)» і «провідник пасажирського вагона», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики.

14 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у робочій зустрічі з директором з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Є.Козаком і причетними фахівцями Товариства.

14 лютого проведено засідання координаційної ради голів профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

 
12 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

11 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у робочій зустрічі представників СПО об’єднань профспілок та СПО сторони роботодавців з обговорення питання щодо внесення змін до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

6–7 лютого відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

5 лютого відбувся інформаційний день для профактиву із використанням системи веб-конференцій профспілки.

31 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та провідний фахівець І.Жулай взяли участь у робочій зустрічі з директором з управління персоналом та соціальної політики Є.Козаком та причетними фахівцями Товариства. Розглядалися питання щодо узгодження розбіжностей за проектами Положення про заохочувальні відзнаки АТ «Укрзалізниця» і «Порядку надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам АТ «Укрзалізниця» та членам їхніх сімей». Робота над проектами зазначених документів триває.

30 січня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства приміських перевезень.

30 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

28 січня і 5 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданнях робочої групи з розробки професійних стандартів за професіями «черговий по переїзду» та «електромонтер контактної мережі», після чого вони будуть направлені на погодження до Галузевої ради, а далі проходитимуть затвердження в Мінсоцполітики. Наразі розпочалась робота над професійними стандартами «провідник пасажирського вагона» та «начальник поїзда (пасажирського)».

 
17 січня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та І.Жулай взяли участь у засіданні комісії «Укрзалізниці» з вирішення питань щодо надання працівникам, пенсіонерам Товариства та членам їхніх сімей соціальної підтримки, матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та компенсації для вирішення житлових питань.

8 і 16 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторних нарадах з розгляду результатів проведення особливих умов контролю за станом охорони праці, виробничого та невиробничого травматизму, а 11 січня – у заході з перевірки знань з питань охорони праці у керівників та інших посадових осіб структурних підрозділів апарату управління АТ «Укрзалізниця».

10 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні комітету стратегії і фінансів Наглядової ради АТ «Українська залізниця» під головуванням члена Наглядової ради К.Куна. Розглянуто проект Стратегії розвитку Товариства на 2019–2023 роки. В.Бубняк представив зауваження і пропозиції профспілки до зазначеного проекту. Акцентовано увагу на підвищенні рівня заробітної плати працівників залізничного транспорту, збереженні робочих місць, забезпеченні здорових і безпечних умов праці, веденні конструктивного соціального діалогу тощо.

 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2019
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79