Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   6 млн грн. повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у першому півріччі 2020-го. На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Президія Ради профспілки ухвалила низку важливих рішень

На позачерговому засіданні президії, що відбулося 18 квітня, розглянуто питання про дії профспілки щодо реалізації п. 6 постанови Ради профспілки від 28.03.2019 р. «Про підсумки виконання у 2018 році Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками».
За участі представників АТ «Укрзалізниця» – директора з економіки і фінансів А.Рязанцева, директора з управління персоналом та соціальної політики Є.Козака та інших керівників – обговорено виконання Вимог профспілки до АТ «Укрзалізниця» , що було ухвалено на засіданні Ради профспілки 28 березня п. р.
На адресу Голови правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова спрямовано постанову президії Ради профспілки та відповідного листа із обґрунтованими коментарями щодо надісланої Раді профспілки відповіді по кожному з пунктів Вимог, у якому наголошено: президія констатує, що наведена «Укрзалізницею» аргументація є недостовірною та некоректною.
За підсумками розгляду гострого та найважливішого на сьогодні питання на засіданні президії Ради профспілки прийнято постанову, головний пункт якої – підготовка до проведення  14 травня  2019 року акції протесту (пікетування біля будівлі Кабміну). Затверджено Вимоги до Уряду .
Увагу громадськості акцентовано на неполітичних мотивах акції протесту. Крім того наша профспілка звернулася за солідарною підтримкою до міжнародних організацій – МФТ, ЄФТ, МОП, а також Федерації профспілок України та Федерації профспілок транспортників України.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78