Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Солідарну підтримку нашій профспілці надали члени Виконкому Європейської федерації транспорту

Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк взяв участь у засіданні Виконавчого комітету Європейської федерації транспортників (ЄФТ), що відбулося 9-10 травня п. р. у Лондоні. Лідер профспілки детально поінформував колег – членів Виконкому про причини акції протесту 14 травня п. р., а саме –  про невиконання семи офіційних вимог профспілки до Кабінету Міністрів України.
Фото тут
Інформація викликала обурення з боку представників  з 25 країн Європи, що були присутніми на засіданні. Тому ухвалено рішення направити відповідного листа солідарності з переліком семи законних вимог і поіменними підписами членів Виконкому ЄФТ на адресу Прем’єр-міністра, Президента України та Голови Верховної Ради відповідні (аналогічні) листи.

Крім цього, Генеральний секретар Міжнародної федерації транспортників (МФТ) Стів Коттон, який брав участь у засіданні Виконкому ЄФТ, від імені 18,5 мільйонів спілчан з 147 країн світу також направив офіційне звернення на підтримку українських спілчан-залізничників, у якому зазначив, що: «…зубожілих українських залізничників вже неможливо більше ігнорувати, а їхні голоси не змусити замовкнути!»

Отже, міжнародна підтримка та гласність з приводу реального стану справ у вітчизняній залізничній галузі в Україні набирає обертів. Міжнародна профспілкова спільнота, що представлена МФТ та ЄФТ, запевнила про цілковиту підтримку профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XII Спартакіада залізничників 1-4.08.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78