Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Солідарну підтримку нашій профспілці надали члени Виконкому Європейської федерації транспорту

Голова ФПТУ, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк взяв участь у засіданні Виконавчого комітету Європейської федерації транспортників (ЄФТ), що відбулося 9-10 травня п. р. у Лондоні. Лідер профспілки детально поінформував колег – членів Виконкому про причини акції протесту 14 травня п. р., а саме –  про невиконання семи офіційних вимог профспілки до Кабінету Міністрів України.
Фото тут
Інформація викликала обурення з боку представників  з 25 країн Європи, що були присутніми на засіданні. Тому ухвалено рішення направити відповідного листа солідарності з переліком семи законних вимог і поіменними підписами членів Виконкому ЄФТ на адресу Прем’єр-міністра, Президента України та Голови Верховної Ради відповідні (аналогічні) листи.

Крім цього, Генеральний секретар Міжнародної федерації транспортників (МФТ) Стів Коттон, який брав участь у засіданні Виконкому ЄФТ, від імені 18,5 мільйонів спілчан з 147 країн світу також направив офіційне звернення на підтримку українських спілчан-залізничників, у якому зазначив, що: «…зубожілих українських залізничників вже неможливо більше ігнорувати, а їхні голоси не змусити замовкнути!»

Отже, міжнародна підтримка та гласність з приводу реального стану справ у вітчизняній залізничній галузі в Україні набирає обертів. Міжнародна профспілкова спільнота, що представлена МФТ та ЄФТ, запевнила про цілковиту підтримку профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78