Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка переходить до наступних кроків

Головне питання, що розглядалося на розширеному засіданні президії Ради профспілки 23 травня п. р. за участі керівників професійних секцій, – про підсумки акції протесту 14 травня п. р. біля Кабміну з приводу висунення соціально-економічних вимог до Уряду – акціонера АТ «Укрзалізниця» та подальші дії профспілки.
Вранці того ж дня відбулась зустріч В.Бубняка з очільником «Укрзалізниці» Є.Кравцовим, про що Голова профспілки детально поінформував колег, зокрема, зачитав лист за підписом Голови правління Товариства з приводу шляхів вирішення Вимог профспілки, висунутих 28 березня п. р. У засіданні президії взяли участь член Наглядової ради АТ «Українська залізниця» І.Юрик, член правління АТ Ж.Марчек і директор з управління персоналом та соціальної політики «Укрзалізниці» Є.Козак.

За підсумками обговорення цієї теми з представниками «Укрзалізниці» та головами профсекцій Ради профспілки  затверджено постанову щодо подальших дій.

Голові правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцову спрямовано листа, в якому запропоновано додаткові заходи для врегулювання ситуації, зокрема:

1. Наказ «Укрзалізниці» про підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівного складу) з 1 липня 2019 року на 10% видати не пізніше  1 червня 2019 року.

2. Прийняти рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 15% з 1 жовтня 2019 року.

3. Видати у червні п. р. наказ про встановлення з 1 вересня 2019 року суми добових у розмірі 200 грн. при відрядженні в межах України.

4. Прийняти рішення про виплату у вересні 2019 року працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи за 2018 рік у розмірі не менше 50% тарифної ставки (посадового окладу).

Також листи спрямовано на адресу Президента України, Голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів з пропозиціями підтримки у вирішенні нагальних проблем залізничного транспорту.
 
na_sait.jpg
Під час засідання президії...

Відповідні матеріали розміщено на сайті www.zalp.org.ua

За рішенням президії, з метою розроблення алгоритму дій у зв’язку із проведенням організаційних заходів з питань неухильного виконання роботодавцями вимог технологічної дисципліни, законодавства про працю та охорону праці відбуватимуться розширені засідання дорожніх профсекцій. За результатами цієї роботи проводитимуться засідання виборних органів первинних, об’єднаних, територіальних і дорожніх організацій щодо визначення термінів проведення зазначених заходів. 31 травня п. р. відбулося  засідання профсекції Ради профспілки працівників локомотивного господарства.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 14 травня 2019 р. >> Профспілка переходить до наступних кроків
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79