Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка переходить до наступних кроків

Головне питання, що розглядалося на розширеному засіданні президії Ради профспілки 23 травня п. р. за участі керівників професійних секцій, – про підсумки акції протесту 14 травня п. р. біля Кабміну з приводу висунення соціально-економічних вимог до Уряду – акціонера АТ «Укрзалізниця» та подальші дії профспілки.
Вранці того ж дня відбулась зустріч В.Бубняка з очільником «Укрзалізниці» Є.Кравцовим, про що Голова профспілки детально поінформував колег, зокрема, зачитав лист за підписом Голови правління Товариства з приводу шляхів вирішення Вимог профспілки, висунутих 28 березня п. р. У засіданні президії взяли участь член Наглядової ради АТ «Українська залізниця» І.Юрик, член правління АТ Ж.Марчек і директор з управління персоналом та соціальної політики «Укрзалізниці» Є.Козак.

За підсумками обговорення цієї теми з представниками «Укрзалізниці» та головами профсекцій Ради профспілки  затверджено постанову щодо подальших дій.

Голові правління АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцову спрямовано листа, в якому запропоновано додаткові заходи для врегулювання ситуації, зокрема:

1. Наказ «Укрзалізниці» про підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівникам Товариства (крім вищого керівного складу) з 1 липня 2019 року на 10% видати не пізніше  1 червня 2019 року.

2. Прийняти рішення про підвищення тарифних ставок і посадових окладів на 15% з 1 жовтня 2019 року.

3. Видати у червні п. р. наказ про встановлення з 1 вересня 2019 року суми добових у розмірі 200 грн. при відрядженні в межах України.

4. Прийняти рішення про виплату у вересні 2019 року працівникам Товариства винагороди за підсумками роботи за 2018 рік у розмірі не менше 50% тарифної ставки (посадового окладу).

Також листи спрямовано на адресу Президента України, Голови Верховної Ради, Кабінету Міністрів з пропозиціями підтримки у вирішенні нагальних проблем залізничного транспорту.
 
na_sait.jpg
Під час засідання президії...

Відповідні матеріали розміщено на сайті www.zalp.org.ua

За рішенням президії, з метою розроблення алгоритму дій у зв’язку із проведенням організаційних заходів з питань неухильного виконання роботодавцями вимог технологічної дисципліни, законодавства про працю та охорону праці відбуватимуться розширені засідання дорожніх профсекцій. За результатами цієї роботи проводитимуться засідання виборних органів первинних, об’єднаних, територіальних і дорожніх організацій щодо визначення термінів проведення зазначених заходів. 31 травня п. р. відбулося  засідання профсекції Ради профспілки працівників локомотивного господарства.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 14 травня 2019 р. >> Профспілка переходить до наступних кроків
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78