Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Звернення до парламентарів щодо підтримки законопроєкту № 10378

11 червня 2019 року Рада профспілки спрямувала звернення до голів депутатських фракцій Верховної Ради України політичних партій з проханням посприяти розгляду законопроєкту  № 10378 від 11.06.2019 р. щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені.

Листи спрямовано головам депутатських фракцій: «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – Ю.Тимошенко, «Народний фронт» –  М.Бурбаку, «Блок Петра Порошенка» – А.Герасимову, «Опозиційний блок» восьмого скликання – В.Новинському, Радикальної партії Олега Ляшка – О.Ляшку, «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – О.Березюку, співголовам депутатської групи ВРУ «Відродження» В.Бондару та В.Хомутиннику, голові депутатської групи «Воля народу» Я.Москаленку:
 
«Профспілка залізничників і транспортних будівельників України, яка налічує більше 340 тисяч членів, звертається до Вас у зв’язку з позбавленням деяких категорій залізничників права виходу на пенсію за вислугу років.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 р., № 2148-VIII скасовано право виходу на пенсію за вислугу років залізничникам, працюючим на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком. А це майже 43 тисячі працівників, зокрема, машиністи і помічники машиністів тепловозів, електровозів, дизель-поїздів, електропоїздів, монтери колії магістральних залізниць, поїзні диспетчери, чергові по станції, регулювальники швидкості руху вагонів, ремонтники тощо.

Категорично не погоджуючись з порушенням законних прав спілчан, нами було подано електронну петицію до Верховної Ради України щодо законодавчого врегулювання питання відновлення конституційних прав залізничників.

Комітетом з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянуто зазначену електронну петицію, яка набрала більше 25 тис. голосів, та подано проект Закону України «Про внесення зміни до частини четвертої статті 114 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу років робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені» на розгляд Верховної Ради України (реєстр. № 10378 від 11.06.2019).

Просимо Вас посприяти розгляду зазначеного законопроекту на наступному після дня внесення пленарному засіданні Верховної Ради та по можливості забезпечити явку народних депутатів Вашої фракції.
Це дуже важливо тому, що попри скасування пенсій за вислугу років залізничникам вони продовжать працювати на своїх робочих місцях та будуть і надалі зайняті на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності раніше настання пенсійного віку, та може мати небезпечні наслідки як для працівника, так й для залізничної галузі та країни в цілому. Аналіз причин аварій та катастроф, що мали місце на транспорті як в Україні, так і в інших державах, вказує на пряму залежність цих випадків від нервово-емоційної перевтоми та фізичного зносу персоналу, що безпосередньо пов’язане з високим ризиком та відповідальністю за безпеку руху на залізничному транспорті».
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Електронні петиції профспілки >> Електронна петиція до Парламенту 4.03-3.06 2019 р >> Звернення до парламентарів щодо підтримки законопроєкту № 10378
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79