Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка допомогла

На вимогу правових інспекторів праці Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України захищаються трудові права спілчан, яким повертаються незаконно невиплачені кошти.
«На вимогу правового інспектора праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці (Конотопський терком) Олени Колядної  спілчанам повернуто незаконно невиплачені кошти. Так, 159 працівникам Конотопської дирекції залізничних перевезень проведено перерахунок та коригування частини середньої заробітної плати (з урахуванням коефіцієнта). Їм повернуто майже 67 тис. грн., незаконно невиплачених за період перебування у щорічній відпустці з 1.07.2016 р., коли відбулося підвищення годинних тарифних ставок та посадових окладів.

Також у результаті перевірки і вивчення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності відмінено накази, як такі, що не відповідають вимогам законодавства і є неправомірними. Загалом повернуто не отриманої виробничої премії на суму понад 5 тис. грн. До того ж працівниці дирекції виплачено грошову винагороду за бездоганну працю з нагоди ювілею згідно із колдоговором майже 7,7 тис. грн.
Поновлено соціальні права трьох працівників локомотивного депо Конотоп та п’яти – Конотопської дистанції електропостачання, які проходили військову службу за призовом у зоні проведення АТО. Їм відшкодовано 100% страхових внесків на добровільне медичне страхування протягом трьох років з дати демобілізації на загальну суму понад 8 тис. грн.

Чотирьом працівникам Конотопської колійної машинної станції, які перебували у щорічній відпустці, повернуто незаконно невиплачену щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення згідно із колдоговором на суму понад 46 тис. грн.

Відмінено дію наказу, виданого з порушенням чинного трудового законодавства, щодо позбавлення виробничої премії в розмірі 50%, в результаті чого працівнику пасажирського вагонного депо Бахмач філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» здійснено виплату недонарахованої суми – більш як 800 грн.», – повідомив пресцентр Конотопського теркому профспілки.

Захищено права у суді

«1 березня 2019 року набрало законної сили рішення Закарпатського окружного адмінсуду, яким зобов’язано Ужгородське обласне управління пенсійного фонду призначити з 5 грудня 2017 року пенсію за вислугу років працівникові вагонного експлуатаційного депо Ужгород В.Петращуку.

Представником у справі був правовий інспектор праці Ради профспілки (Ужгородський терком) Володимир Паруна», – поінформував пресцентр Ужгородського теркому профспілки.  
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78