Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка допомогла

Захищено трудові інтереси спілчан, їм повернуто незаконно невиплачені кошти...
 
Правовим інспектором праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці (Конотопський терком) Оленою Колядною проведено планову перевірку дотримання трудового законодавства щодо оплати праці та норм колективного договору залізниці в Сновській дистанції колії.
 
На виконання подання, внесеного за її результатами керівникові підрозділу, 273 працівникам за лютий–березень 2018 року донараховано та виплачено гарантовану колдоговором премію за виконання виробничих показників, встановлену згідно із Положенням про преміювання, на загальну суму 815 тис. грн.,  поінформував пресцентр Конотопського теркому профспілки.
 

Завдяки зусиллям комісії Попаснянського теркому з питань заробітної плати, нормуванню праці та реалізації системи громадського контролю і прав працюючих (голова комісії – профлідер первинки Попаснянського вагонного депо Олена Бутенко) 58 спілчанам – робітникам структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» за 2018-й та шість місяців поточного року загалом було повернуто незаконно невиплачених за цей час 147,5 тис. грн. – повідомив інформцентр Попаснянського теркому профспілки.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78