Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка допомогла

Захищено трудові інтереси спілчан, їм повернуто незаконно невиплачені кошти...
 
Правовим інспектором праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці (Конотопський терком) Оленою Колядною проведено планову перевірку дотримання трудового законодавства щодо оплати праці та норм колективного договору залізниці в Сновській дистанції колії.
 
На виконання подання, внесеного за її результатами керівникові підрозділу, 273 працівникам за лютий–березень 2018 року донараховано та виплачено гарантовану колдоговором премію за виконання виробничих показників, встановлену згідно із Положенням про преміювання, на загальну суму 815 тис. грн.,  поінформував пресцентр Конотопського теркому профспілки.
 

Завдяки зусиллям комісії Попаснянського теркому з питань заробітної плати, нормуванню праці та реалізації системи громадського контролю і прав працюючих (голова комісії – профлідер первинки Попаснянського вагонного депо Олена Бутенко) 58 спілчанам – робітникам структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» за 2018-й та шість місяців поточного року загалом було повернуто незаконно невиплачених за цей час 147,5 тис. грн. – повідомив інформцентр Попаснянського теркому профспілки.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78