Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Дисконтна програма профспілки: проєкт «Sport Life стає ближчим до спілчан»

| Надрукувати |
29:08:2019 г.
У спортивному проєкті, що проводився Радою профспілки та мережею Sport Life, днями брали участь спілчани профорганізації філії «Українська залізнична швидкісна компанія» – Київського та Львівського регіонів. У його рамках усі бажаючі змогли безкоштовно відвідувати фітнес-клуби цієї мережі із абонементом преміумкласу. 

Тут під одним дахом сконцентровано повний комплекс послуг: тренажерні зали, групові заняття, плавальні басейни, лазневі комплекси, лаунж-зони, сквош-центри, зали для проведення колективних занять та ігрові зали, легкоатлетична арена, дитячі спортивні академії та ін. (загалом в Україні діють 56 спортивних об’єктів Sport Life: у Києві – 30 клубів, у регіонах – 26. До речі, мережа має більше 10 років досвіду в організації спортивних заходів, зокрема корпоративних спартакіад).

Про  корисне дозвілля розповіли спілчани, зокрема машиністи: 

«Ми отримали неймовірні враження після відвідування спортивного комплексу у Львові. Зручно, що клуб розташований неподалік від залізничного вокзалу, це дає змогу займатись плаванням перед важким робочим днем, і  як результат, поїздки проходять на одному подиху».

А це з відгуків членів профспілки із Києва:

«Дуже задоволені умовами і сучасним обладнанням спортклубу, що розташований по вул. Драгоманова. Також там є широкий вибір спортивних секцій для дітей шкільного віку, що дає можливість одночасно займатися як батькам, так і діткам, адже зазвичай молодим працівникам, на жаль, не завжди вистачає часу для сімейного оздоровлення».

Тож ми раді, що вдалося задовольнити окремі потреби і спортивні вподобання усіх учасників акції. Взагалі впровадження таких проєктів виводить на новий рівень життя, коли спілчани відчувають турботу з боку профспілки.

Дякуємо організаторам, які доклали значних зусиль і зробили можливими мрії багатьох наших спілчан. Ми не зупиняємось на досягнутому, а готуємо інші цікаві та корисні проєкти для членів нашої профспілки.

Повідомляємо, що для спілчан та їхніх дітей у всій мережі Sport Life – нового партнера дисконтної програми профспілки – з 16 вересня 2019 року діятимуть знижки: при індивідуальному замовленні клубної карти будь-якої категорії – 10 % для дорослих та 20 % для дітей віком до 13 років; при корпоративному оформленні (через профкоми) – 12 % для дорослих та 25 % для дітей.

Інформацію про механізм отримання знижок на абонементи у спорткомплексах можна дізнатися у наступному номері газети "Вісник профспілки", який побачить світ 12 вересня п. р.

Останє оновлення ( 29:08:2019 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78