Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Дисконтна програма профспілки: проєкт «Sport Life стає ближчим до спілчан»

| Надрукувати |
29:08:2019 г.
У спортивному проєкті, що проводився Радою профспілки та мережею Sport Life, днями брали участь спілчани профорганізації філії «Українська залізнична швидкісна компанія» – Київського та Львівського регіонів. У його рамках усі бажаючі змогли безкоштовно відвідувати фітнес-клуби цієї мережі із абонементом преміумкласу. 

Тут під одним дахом сконцентровано повний комплекс послуг: тренажерні зали, групові заняття, плавальні басейни, лазневі комплекси, лаунж-зони, сквош-центри, зали для проведення колективних занять та ігрові зали, легкоатлетична арена, дитячі спортивні академії та ін. (загалом в Україні діють 56 спортивних об’єктів Sport Life: у Києві – 30 клубів, у регіонах – 26. До речі, мережа має більше 10 років досвіду в організації спортивних заходів, зокрема корпоративних спартакіад).

Про  корисне дозвілля розповіли спілчани, зокрема машиністи: 

«Ми отримали неймовірні враження після відвідування спортивного комплексу у Львові. Зручно, що клуб розташований неподалік від залізничного вокзалу, це дає змогу займатись плаванням перед важким робочим днем, і  як результат, поїздки проходять на одному подиху».

А це з відгуків членів профспілки із Києва:

«Дуже задоволені умовами і сучасним обладнанням спортклубу, що розташований по вул. Драгоманова. Також там є широкий вибір спортивних секцій для дітей шкільного віку, що дає можливість одночасно займатися як батькам, так і діткам, адже зазвичай молодим працівникам, на жаль, не завжди вистачає часу для сімейного оздоровлення».

Тож ми раді, що вдалося задовольнити окремі потреби і спортивні вподобання усіх учасників акції. Взагалі впровадження таких проєктів виводить на новий рівень життя, коли спілчани відчувають турботу з боку профспілки.

Дякуємо організаторам, які доклали значних зусиль і зробили можливими мрії багатьох наших спілчан. Ми не зупиняємось на досягнутому, а готуємо інші цікаві та корисні проєкти для членів нашої профспілки.

Повідомляємо, що для спілчан та їхніх дітей у всій мережі Sport Life – нового партнера дисконтної програми профспілки – з 16 вересня 2019 року діятимуть знижки: при індивідуальному замовленні клубної карти будь-якої категорії – 10 % для дорослих та 20 % для дітей віком до 13 років; при корпоративному оформленні (через профкоми) – 12 % для дорослих та 25 % для дітей.

Інформацію про механізм отримання знижок на абонементи у спорткомплексах можна дізнатися у наступному номері газети "Вісник профспілки", який побачить світ 12 вересня п. р.

Останє оновлення ( 29:08:2019 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78