Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформаційний день для профактиву

Минулої середи відбувся черговий інформаційний день за участі голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, представників дорпрофсожу Південно-Західної залізниці, Київського теркому, а також колег, які приєдналися через систему вебконференцій.
Керівництво профспілки і фахівці Ради коротко поінформували присутніх про актуальну інформацію та розповіли про проблемні питання, над якими триває робота. Йшлося, зокрема, про питання з оплати праці, стан виробничого травматизму, порядок забезпечення організованих перевезень працівників Товариства, дітей та пенсіонерів-залізничників за рахунок коштів «Укрзалізниці», необхідність правильно та своєчасно оформлювати бухгалтерські операції, зміни та доповнення до Статуту профспілки, нового партнера дисконтної програми тощо. Висвітлено й інші теми – детальніше в газеті «Вісник профспілки» № 17 (772), який вийде друком 12 вересня п. р.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78