Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

4 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформаційний день для профактиву

Минулої середи відбувся черговий інформаційний день за участі голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, представників дорпрофсожу Південно-Західної залізниці, Київського теркому, а також колег, які приєдналися через систему вебконференцій.
Керівництво профспілки і фахівці Ради коротко поінформували присутніх про актуальну інформацію та розповіли про проблемні питання, над якими триває робота. Йшлося, зокрема, про питання з оплати праці, стан виробничого травматизму, порядок забезпечення організованих перевезень працівників Товариства, дітей та пенсіонерів-залізничників за рахунок коштів «Укрзалізниці», необхідність правильно та своєчасно оформлювати бухгалтерські операції, зміни та доповнення до Статуту профспілки, нового партнера дисконтної програми тощо. Висвітлено й інші теми – детальніше в газеті «Вісник профспілки» № 17 (772), який вийде друком 12 вересня п. р.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78