Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

Новини

Перемоги і здобутки збірної залізничників у XXIV Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту

5–8 вересня у с. Коблеве на Миколаївщині відбулися змагання XXIV Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту
Упродовж чотирьох днів напруженої боротьби, яка відчувалася на кожному спортивному майданчику, із семи дисциплін наша збірна профспілки демонструвала хороший рівень підготовки.
Вкотре довели суперникам свою першість наші богатирі: у гирьовому спорті у ваговій категорії понад 90 кг очікувано виборов «золото» оператор дефектоскопного візка Покровської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» В.Білицький. Друге місце у категорії до 90 кг дісталося  машиністу електровоза локомотивного депо Лиман регіональної філії «Донецька залізниця» Д.Бернацькому, а третє у категорії до 80 кг –електромеханіку Помічнянської дистанції електропостачання регіональної філії «Одеська залізниця» С.Ткаченку. Завдяки їхній перемозі збірна на другому загальнокомандному місці з гирьового спорту.

В армспорті «золото» здобув старший стрілець Дніпровського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» В.Чайка (до 80 кг). «Срібло» серед «силовиків» у бригадира (звільненого) з поточного утримання і ремонту колій та штучних споруд Миколаївської дистанції колії регіональної  філія «Одеська залізниця» Є.Лисакова (понад 90 кг). «Бронзу» виборов слюсар з ремонту рухомого складу локомотивного депо Здолбунів регіональної філії «Львівська залізниця» І.Парфенюк (до 90 кг). У підсумку залізничники здобули друге загальнокомандне місце з армрестлінгу.

В особистій першості з настільного тенісу серед жінок інструктор-методист ФСК «Локомотив» регіональної філії «Одеська залізниця» В.Андрущак стала володаркою «золота», а серед чоловіків – оператор колійних вимірювань Ужгородської дистанції колії регіональної філії «Львівська залізниця» І.Біров отримав «бронзу». У парних змаганнях вони посіли друге місце з-поміж спортсменів-аматорів різних галузей та в результаті стали другими у загальнокомандному заліку.

Збірна з футзалу, до якої увійшли працівники регіональної філії «Південна залізниця» та філій «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», «Пасажирська компанія» і Панютинського вагоноремонтного заводу, в напруженій боротьбі здобула третє місце, перемігши з розгромним рахунком 4:0 у фіналі команду, яку представляла профспілка трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України.

Гарною та цікавою грою на цих змаганнях візначилися шахісти та шашисти.

У нашої команди волейболістів, до якої увійшли працівники Південної, Південно-Західної та Донецької залізниць, а також філії «Пасажирська компанія», у підсумку п’ятий результат.

Отож, за результатами проведених змагань кошик перемог залізничників поповнився заслуженими нагородами: трьома золотими, двома срібними та чотирма бронзовими медалями в особистій першості, а також чотирма загальнокомандними кубками з різних видів спорту.