Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів. Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення до Прем’єр-міністра з приводу невиконання вимог АТ «Укрзалізниця» та Урядом

| Надрукувати |
03:10:2019 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України та профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк за дорученням президії Ради профспілки спрямував відповідного листа Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку. 
 
У зверненні до нового очільника Кабінету Міністрів України  викладено текст вимог до АТ «Укрзалізниця» та Уряду , що були затверджені на засіданні президії Ради профспілки 18 квітня 2019 року, та поінформовано про проведення 14 травня цього року масштабної профспілкової акції протесту на підтримку справедливих вимог залізничників – членів профспілки. Наголошено, зокрема, що в офіційному листі з цього приводу до попереднього Кабміну йшлося про сподівання на вирішення ключових проблем, пов’язаних як зі створенням працівникам гідних умов для продуктивної праці, підвищення їхнього добробуту, зниження соціальної напруги у трудових колективах, так і забезпеченням  державної підтримки залізничного транспорту.

У листі Прем’єр-міністра О.Гончарука поінформовано також про те, що за дорученням Кабміну від 20 червня п. р. за участі представників міністерств (інфраструктури, фінансів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі), АТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбулась зустріч, під час якої було розглянуто зазначені вимоги із обговоренням проблемних питань залізничної галузі та шляхів їх врегулювання. За результатами спільного заходу було затверджено протокол і встановлено терміни щодо конкретних дій  виконання пунктів цього документа. 

Повідомлено також, що 26 вересня на засіданні президії Ради профспілки було заслухано представників АТ «Укрзалізниця» стосовно виконання вимог профспілки та зазначено: на сьогодні частково виконано лише один пункт – з 1 липня 2019 року підвищено тарифні ставки і посадові оклади залізничників на 10%.

20 вересня на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення  про встановлення для працівників Товариства з 1 вересня 2019 року суми добових витрат при відрядженні у межах України у розмірі 200 грн., але дотепер не видано відповідного наказу і працівники продовжують отримувати компенсацію на рівні 150 грн. 

Щодо інших вимог, то ці питання не вирішено ані  АТ «Укрзалізниця», ані Кабінетом Міністрів України.

Тож від трьохсоттисячного колективу залізничників – членів профспілки вимагаємо надати детальну інформацію про те, коли буде забезпечено виконання вимог профспілки з боку Кабміну та АТ «Укрзалізниця», наголошено у зверненні лідера профспілки до очільника Уряду.

Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78