Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Звернення до Прем’єр-міністра з приводу невиконання вимог АТ «Укрзалізниця» та Урядом

| Надрукувати |
03:10:2019 г.
Голова Федерації профспілок транспортників України та профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк за дорученням президії Ради профспілки спрямував відповідного листа Прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку. 
 
У зверненні до нового очільника Кабінету Міністрів України  викладено текст вимог до АТ «Укрзалізниця» та Уряду , що були затверджені на засіданні президії Ради профспілки 18 квітня 2019 року, та поінформовано про проведення 14 травня цього року масштабної профспілкової акції протесту на підтримку справедливих вимог залізничників – членів профспілки. Наголошено, зокрема, що в офіційному листі з цього приводу до попереднього Кабміну йшлося про сподівання на вирішення ключових проблем, пов’язаних як зі створенням працівникам гідних умов для продуктивної праці, підвищення їхнього добробуту, зниження соціальної напруги у трудових колективах, так і забезпеченням  державної підтримки залізничного транспорту.

У листі Прем’єр-міністра О.Гончарука поінформовано також про те, що за дорученням Кабміну від 20 червня п. р. за участі представників міністерств (інфраструктури, фінансів, соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі), АТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбулась зустріч, під час якої було розглянуто зазначені вимоги із обговоренням проблемних питань залізничної галузі та шляхів їх врегулювання. За результатами спільного заходу було затверджено протокол і встановлено терміни щодо конкретних дій  виконання пунктів цього документа. 

Повідомлено також, що 26 вересня на засіданні президії Ради профспілки було заслухано представників АТ «Укрзалізниця» стосовно виконання вимог профспілки та зазначено: на сьогодні частково виконано лише один пункт – з 1 липня 2019 року підвищено тарифні ставки і посадові оклади залізничників на 10%.

20 вересня на засіданні правління АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення  про встановлення для працівників Товариства з 1 вересня 2019 року суми добових витрат при відрядженні у межах України у розмірі 200 грн., але дотепер не видано відповідного наказу і працівники продовжують отримувати компенсацію на рівні 150 грн. 

Щодо інших вимог, то ці питання не вирішено ані  АТ «Укрзалізниця», ані Кабінетом Міністрів України.

Тож від трьохсоттисячного колективу залізничників – членів профспілки вимагаємо надати детальну інформацію про те, коли буде забезпечено виконання вимог профспілки з боку Кабміну та АТ «Укрзалізниця», наголошено у зверненні лідера профспілки до очільника Уряду.

Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78