Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка готується до проведення 14 листопада акції протесту біля Офісу Президента України

Вимоги
профспілки 
до Президента України
та Уряду
 QRkod_vymm.jpg
 

Рішення про організацію масового профспілкового заходу зумовлено надзвичайною ситуацією на залізничному транспорті. Поряд з поточними проблемами – недоукомплектуванням штату працівників, вкрай низьким рівнем мотивації персоналу, питаннями понаднормової праці, катастрофічним станом рухомого складу, невирішенням питань щодо виплати «13-ї» зарплати та підвищення тарифних ставок і посадових окладів, невиконанням окремих норм чинних Галузевої угоди та колдоговорів – стають потужні соціальні ризики, пов’язані із прийняттям законів України, що надають можливість запуску приватизаційних і концесійних процесів. Законопроєкт «Про залізничний транспорт» також породжує небезпеку, пов’язану із можливістю відкриття ринку приватної тяги.


У колективах гостро сприймається інформація щодо можливих масових скорочень і загалом значного утиску соціально-економічних прав та інтересів спілчан, поділу АТ «Укрзалізниця»  на три компанії та відчуження непрофільних активів, серед яких лікарні, оздоровниці, інші об’єкти соціальної сфери.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78