Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Солідарна підтримка діям профспілки з боку секції залізничників Європейської федерації транспортників

Секція залізничників ЄФТ (ETF Railways) висловила свою підтримку профспілці залізничників і транспортних будівельників України.
У повідомленні, що опубліковано на офіційних сторінках Європейської федерації транспортників у Facebook і Twitter , зокрема, наголошено: «Потенційна реформа українських залізниць призведе до масових звільнень і торкнеться 120 000 людей. Ми солідарні зі всіма мітингувальниками і нашою членською профспілкою TURTCWU (профспілкою залізничників і транспортних будівельників України) в їхній боротьбі проти реформування, внаслідок якого буде розділено «Укрзалізницю» на три оператори».

 ETF.jpg

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78