Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Відкритий лист до Президента України

За підсумками наради, що відбулася 10 жовтня п. р. за результатами зустрічі лідера профспілки В.Бубняка і голів дорожніх профорганізацій з очільником АТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, Голова профспілки за дорученням трудового колективу спрямував Президенту України В.Зеленському відкритого листа-звернення з наполяганням терміново провести зустріч з представниками профспілки, під час якої обговорити нагальні проблеми залізничного транспорту:

1) недопущення антисоціального «революційного» реформування АТ «Укрзалізниця», яким передбачено поділ компанії на три незалежних оператори;

2) необхідність ветування Президентом України поспішно схваленого на початку жовтня Верховною Радою законопроєкту № 1054-1 від 5.09.2019 р., яким відкривається шлях до передачі в приватну власність стратегічного об’єкта державного значення;

3) недопущення масового скорочення чисельності працівників (120 тис. залізничників) та ліквідації непрофільних активів;

4) невиконання Урядом й «Укрзалізницею» у повному обсязі попередніх вимог профспілки.

У зверненні до Президента України наголошено: «Залізничники вже зневірені діями влади та керівництва АТ «Укрзалізниця» і готові в будь-який момент вдатися до масових акцій протесту в рамках чинного законодавства, захищаючи свої законні права та інтереси».

Текст відкритого листа-звернення розміщено на сайті профспілки, у соцмережах, спрямовано до ЗМІ з метою привернення уваги громадськості до загострення ситуації навколо «Укрзалізниці».

Слідкуйте за новинами щодо подальших кроків профспілки із захисту інтересів багатотисячного колективу залізничників на сайті www.zalp.org.ua та у «ВІСНИКУ».

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Відкритий лист до Президента України
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79