Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка б’є на сполох!

25 жовтня відбулося позачергове засідання Ради профспілки із обговорення надзвичайної ситуації на залізничному транспорті.
Поряд з поточними проблемами – недоукомплектуванням штату працівників, вкрай низьким рівнем мотивації персоналу, питаннями понаднормової праці, катастрофічним станом рухомого складу, невирішенням питань щодо виплати «13-ї» зарплати та підвищення тарифних ставок і посадових окладів, невиконанням окремих норм чинних Галузевої угоди та колдоговорів – стають потужні соціальні ризики, пов’язані із прийняттям законів України, що надають можливість запуску приватизаційних і концесійних процесів. Законопроєкт «Про залізничний транспорт» також породжує небезпеку, пов’язану із можливістю відкриття ринку приватної тяги.
 
У колективах гостро сприймається інформація щодо можливих масових скорочень і загалом значного утиску соціально-економічних прав та інтересів спілчан, поділу АТ «Укрзалізниця» на три компанії та відчуження непрофільних активів, серед яких лікарні, оздоровниці, інші об’єкти соціальної сфери.
 
Зазначено про суттєве погіршення ведення соціального діалогу між профспілкою та Товариством і Кабміном, що виявляється у формальному підході до розгляду пропозицій та вимог і реагуванні на обґрунтовані звернення або взагалі неприйняття їх до уваги.
 
Рада профспілки ухвалила рішення про проведення 14 листопада 2019 року масової акції протесту (пікетування Офісу Президента України). Затверджено вимоги профспілки до Президента України та Уряду.
 
Профспілка звернулася за солідарною підтримкою до Міжнародної федерації транспортників, Міжнародної конфедерації профспілок залізничників та інших організацій.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Профспілка б’є на сполох!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79