Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Пресконференція в Укрінформі

30 жовтня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася пресконференція на тему: «Звернення профспілки до Президента України щодо планів приватизації «Укрзалізниці».
Про надзвичайну ситуацію, яка склалася на залізничному транспорті, розповіли Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок, голови дорожніх профорганізацій: Одеської – І.Соловйов і Південно-Західної залізниці – О.Лозко, а також голови об’єднаних профорганізацій філій АТ «Укрзалізниця»: «Пасажирська компанія» – В.Кукса, «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» – О.Сагайдак, «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» – М.Шевчук.
 
В.Бубняк у зверненні до засобів масової інформації повідомив про проведення акції протесту 14 листопада та наголосив, що профспілка не проти реформ, але вони повинні бути простими та зрозумілими для кожного залізничника. Важливо не допустити процес розділення АТ «Укрзалізниця» на три компанії, що передбачено у Програмі дій Уряду до 2025 року. Профспілка також проти ліквідації непрофільних активів компанії, серед яких об’єкти соціальної сфери. Крім того, залізничники вимагають підвищити заробітну плату працівникам і зменшити фінансове навантаження на Товариство за рахунок зниження податку на землю тощо.

Укрінформ вів пряму трансляцію пресконференції. На YouTube-каналі профспілки розміщено відео пресзаходу.

Загалом пресконференцію переглянули понад 6 тис. людей з YouTube-каналу Укрінформу та понад 1 тис. з YouTube-каналу профспілки.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Пресконференція в Укрінформі
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79