Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників

Рада профспілки звернулася до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо виконання вимог, з якими залізничники вийшли на акцію протесту  14 листопада п. р.
Найактуальніше на сьогодні питання – підвищення заробітної плати працівників, що може бути вирішене через внесення відповідних змін до консолідованого фінансового плану АТ «Укрзалізниця» на 2019 рік. Профспілка запропонувала Кабміну створити спільну робочу групу з повноважних представників щодо вирішення зазначених у вимогах питань.

lyst_prem.jpg
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78