Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Рада профспілки запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників. Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства. Профспілка провела 14 листопада акцію протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Погоджено норми часу з поточного ремонту контактної мережі електрифікованих залізниць

На засіданні президії Ради профспілки 27 листопада п. р. погоджено проєкт нормативних документів: «Типові норми часу з технічного  обслуговування і поточного ремонту контактної мережі електрифікованих залізниць: огляд та ремонт заземлюючих спусків від роз’єднувачів 27,5 кВ».
Проект норм  розроблено відділом нормування праці регіональної філії «Львівська залізниця», він пройшов апробацію у Київській, Дарницькій, Козятинській, Коростенській, Знамянській, Куп’янській, Лозівській дистанціях електропостачання та знайшов схвальне рішення у трудових колективах щодо його застосування у виробничих умовах. В АТ «Укрзалізниця» зазначені норми часу запроваджуються вперше.


 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78