Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка б'є на сполох з приводу планів радикального реформування АТ «Укрзалізниця»!

14 листопада 2019 року проведено неполітичну акцію протесту біля Офісу Президента  України.
14 листопада 2019 року профспілка залізничників і транспортних будівельників України провела біля  Офісу Президента України акцію протесту.

Рішення про її організацію зумовлено надзвичайною ситуацією на залізничному транспорті.

У  масовому заході взяли участь близько 2,5 тис. спілчан.

Підсумки акції розглядатимуться на позачерговому засіданні Ради профспілки 22 листопада п. р., на якому буде узгоджено план  подальших солідарних дій

Профспілка висунула Президенту України та Уряду 15 вимог.

Залізничники, насамперед, обурені намірами поділу АТ «Укрзалізниця» на три компанії та низьким рівнем заробітної плати, що спричинило суттєве недоукомплектування штату у зв’язку зі значним відтоком із галузі кваліфікованих робітників і фахівців. У трудових колективах загострена ситуація з приводу можливих масових скорочень і загалом значного утиску соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Спілчани вкрай незадоволені також тим, що не виконуються найважливіші норми Галузевої угоди; планами відчуження непрофільних активів, серед яких лікарні, оздоровниці, інші об’єкти соціальної сфери; прийняттям у «турбо-режимі» законів України, що надають можливість запуску приватизаційних і концесійних процесів, та й законопроєкти про залізничний транспорт породжують серйозну небезпеку тощо.

Під час проведення акції відбулися переговори профспілкової сторони із представниками Офісу Президента України, Міністерства інфраструктури, АТ «Укрзалізниця».

Заступник керівника Офісу Президента Ю.Ковалів зазначила: «Ми бачимо, що залізниця і весь залізничний транспорт є одним із локомотивів для зростання економіки» та запевнила, що під час реформування компанії інтереси працівників «Укрзалізниці» обов’язково враховуватимуться у процесі реформування компанії, наголосивши, зокрема, на необхідності вести діалог з профспілками щодо подальшої долі конкретних об’єктів із непрофільних активів під час їхньої можливої приватизації.

Учасники зустрічі домовилися про включення представників профспілки залізничників і транспортних будівельників України до робочої групи, яка займається напрацюванням узгодженої версії законопроєкту про залізничний транспорт України.

Перед учасниками акції протесту виступив державний секретар Міністерства інфраструктури А.Галущак, він доповів про підсумки зустрічі в Офісі Президента.

Тезисно: «Ваша акція почута владою… Забудьте про анонсоване скорочення 120 тис. працівників – його не буде! «13-та» зарплата буде виплачена у грудні цього року… Щодо структурних реформ «Укрзалізниці»: ми говоримо про створення холдингу».

Відео виступу державного секретаря Міністерства інфраструктури А.Галущака розміщено на YouTube-каналі профспілки, публікація – у "ВІСНИКУ" №21-22 (776-777) від 21 листопада 2019 р..
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція протесту 14 листопада 2019 р >> Профспілка б'є на сполох з приводу планів радикального реформування АТ «Укрзалізниця»!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79