Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте на сайті Верховної Ради електронну петицію «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні»! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Новообрана Молодіжна рада профспілки провела перше засідання

| Надрукувати |
28:11:2019 г.
Сьогодні, 28 листопада, на першому засіданні новообраної Молодіжної ради профспілки, в якому взяли участь понад 20 молодіжних лідерів, визначено основні напрями роботи на наступний рік. 
 
З-поміж пріоритетних завдань, на думку молоді, є всебічне інформування спілчан за допомогою соціальних мереж, які на сьогодні залишаються одними із найдієвіших засобів налагодження комунікативних каналів. Крім того, акцентовано увагу на необхідності проведення навчань, що допоможе здобути знання з охорони праці, правозахисної, фінансової та інформаційної діяльності тощо.
 
За підсумками засідання буде сформовано Програму підтримки молодих спілчан у 2020 році та направлено на погодження центральному виборному органу профспілки.

Останє оновлення ( 29:11:2019 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78