Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   16 січня у Києві відбулося всеукраїнське профспілкове віче на захист конституційних і трудових прав працівників. 15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування профільного парламентського Комітету у зв’язку з антисоціальним проєктом ЗУ «Про працю». У Парламенті 27.12.2019 р. зареєстровано законопроєкт № 2566-1 про скасування оподаткування земель залізничного транспорту, розпочалося його опрацювання у комітетах. 18 грудня у парламенті зареєстровано законопроєкт, розроблений з ініціативи нашої профспілки, – «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617). 

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Лист СПО всеукраїнських профоб’єднань профспілок з правовим аналізом законопроєкту «Про працю»

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань профспілок на національному рівні спрямував 13 січня п. р. на адресу Голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової та народних депутатів листа з вимогою винесення висновку про повернення Кабінету Міністрів України, як суб’єкту законодавчої ініціативи, законопроєкту  «Про працю» (реєстр. № 2708) без його включення до порядку денного та розгляду на пленарному засіданні на підставі частини другої статті 94 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» як такого, що суперечить Конституції України, актам міжнародного права, ратифікованих Україною.

Лист з правовим аналізом законопроєкту «Про працю» щодо його невідповідності Конституції України та міжнародним актам, ратифікованих  Україною.

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78