Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2020

25 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

21 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у роботі експертної групи з опрацювання Трудового кодексу.

20 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок разом з представниками АТ «Укрзалізниця» взяли участь в засіданні Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, під час якого розглянуто пропозиції профспілки залізничників і транспортних будівельників України до проєкту Закону «Про залізничний транспорт України».

18 лютого правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у засіданні експертів робочої підгрупи, яку створено при Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів з доопрацювання законопроєкту про працю.

14 лютого Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у Конференції ФПУ на тему: «Про роль профспілок у захисті людини праці. Дотримання прав і гарантій діяльності профспілок у сучасних умовах».

13 і 20 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління АТ «Укрзалізниця».

13 лютого відбулася робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка, його першого заступника О.Мушенка, голів дорожніх та об’єднаних профорганізацій із директором з управління персоналом та соціальної політики Є.Козаком та іншими представниками АТ «Укрзалізниця» з обговорення пунктів спільної постанови щодо проведення оздоровчої кампанії для працівників і членів їхніх сімей в 2020 році.

13 лютого проведено навчальний семінар для бухгалтерів та осіб, на яких покладено обов’язки з ведення бухгалтерського обліку у первинках об’єднаної профорганізації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

12 лютого Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок провели робочу зустріч з головою Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Г.Третьяковою щодо підтримки законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) під час його розгляду у сесійній залі та ін.

12 лютого головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді щодо створення в 2020 році на базі вагоноремонтних депо філії «Вагоноремонтна компанія» АТ «Укрзалізниця».

12 і 24 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи щодо вдосконалення Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів.
 
 
7 лютого Голова профспілки В.Бубняк і в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» Ж.Марчек під час зустрічі обговорили питання щодо виконання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між АТ «Укрзалізниця» та профспілкою від 11.12.2019 р.

5 лютого Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк і керівники СПО всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з розгляду законопроєктів, зокрема № 2681 – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних спілок)».

5 лютого спілчани дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та фахівці апарату Ради профспілки долучилися до другої солідарної акції-пікетування Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4–6 лютого у навчально-методичному центрі Федерації профорганізацій Чернігівської області проведено нараду-семінар і засідання працівників вагонного господарства, в яких взяли участь фахівці Ради профспілки, а 6 лютого – Голова профспілки В.Бубняк.

4, 6, 10 і 11 лютого
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок брав участь у засіданнях робочої групи при парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

4 лютого відбувся інформаційний день для профактиву.

1 лютого перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Мінінфраструктури.

30 січня Рада профспілки провела розширене засідання профсекції працівників локомотивного господарства.

30 січня  представники нашої профспілки приєдналися до проведення ФПУ багатотисячної акції протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України проти антисоціальних законопроєктів.

28–30 січня пролунали сповіщальні сигнали локомотивів на підтримку профспілкових протестних дій проти антисоціальних змін до законодавства про працю, профспілки, соціальне страхування тощо (відеоролик на YouTube-каналі профспілки).

28 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи представників СПО всеукраїнських профоб’єднань щодо консолідованої позиції з приводу антисоціальних законопроєктів, зокрема «Про працю» (реєстр. № 2708), при подальшому обговоренні та її відстоюванні профспілковою стороною на засіданні робочої групи при Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на початку лютого п. р.

28 січня
відбулася зустріч Голови ФПТУ і профспілки В.Бубняка та представників транспортних профспілок з в. о. Генерального секретаря Європейської федерації транспортників Л.Сперою і керівником офісу ЄФТ Й.Маурером.

27 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань.

24 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Кабміну щодо Меморандуму, підписаного Мінінфраструктури та Deutsche Bahn, про співпрацю АТ «Укрзалізниця» з німецьким залізничним оператором.

23–24 січня
Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк брав участь у роботі VIII з’їзду Федерації профспілки залізничників Литви.

23 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у розширеній нараді представників Держстату, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, Держпраці, Мінекономіки, членських організацій ФПУ та членів СПО всеукраїнських об’єднань профспілок, під час якої розглядалися питання щодо роз’яснень про порядок подальшого ведення в Україні державного статистичного спостереження з травматизму на виробництві.
 
 
21 січня відбулася нарада за участі представників профспілки та «Укрзалізниці» з питань організації та проведення спільної оздоровчої кампанії в 2020 році.

17 січня Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк взяв участь у пресконференції керівників всеукраїнських профоб’єднань, що проходила в «УНІАН», на тему: «Профспілки за справедливу трудову реформу!».

17 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь в обговоренні представниками профспілок законопроєктів «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) та «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617-1).

16 січня Голова ФПТУ та профспілки В.Бубняк виступив на Всеукраїнському профспілковому вічі.

15 січня профспілка залізничників і транспортних будівельників України долучилася до акції протесту та пікетування всеукраїнськими профспілками Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

15 січня відбулося засідання Ради Федерації профспілок транспортників України, на якому ухвалено рішення про проведення IV конференції ФПТУ 18 березня п. р.

13 січня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання законопроєкту  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)» (реєстр. № 2681).
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2020
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79