Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Протестуємо проти антинародних законопроєктів!

15 січня всеукраїнські профспілки провели акцію-пікетування Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Учасники масового протестного профспілкового заходу пішою ходою вирушили з майдану Незалежності  на Банкову, 6-8, де  розміщено цей профільний парламентський Комітет.
На його засіданні під головуванням керівника Комітету Г.Третьякової розглядався, зокрема, антинародний законопроєкт «Про працю» (реєстр. № 2708), поданий Урядом та розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства (міністр Т.Милованов).

За результатами кількагодинного обговорення членами Комітету, на жаль, не відкликано на доопрацювання владний законопроєкт № 2708, а  було ухвалено рішення рекомендувати Парламенту включити до порядку денного третьої сесії Верховної Ради проєкти законодавчих актів: Трудового кодексу України (реєстр. № 2410), Кодексу України про працю (реєстр. 2410-1 дооп. від 27.11.2019 р.), Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708), Закону України «Про працю» (реєстр. № 2708-1).

При Комітеті створено робочу групу з обговорення положень цих проєктів, затверджено графік засідань.

Подивимось, як-то кажуть… Проте профспілкова спільнота на чолі з керівництвом Спільного представницького органу продовжує діяти послідовно і рішуче, про що її представники з усієї країни одностайно висловилися під час Всеукраїнського віче 16 січня.

На віче офіційно запрошувалися Президент України В.Зеленський, Прем’єр-міністр О.Гончарук та Голова Верховної Ради Д.Разумков, але, як не прикро, ані очільник держави, ані керівники Уряду та Парламенту особисто не прийняли запрошення та не виступили перед представниками трудових колективів (!). Мабуть, такою і є насправді повага до людей «слуг народу»…

Резолюцію Всеукраїнського віча його учасники передали до Офісу Президента, Кабміну та Парламенту.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція всеукраїнських профспілок 15 січня, профспілкове віче 16 січня 2020 р. >> Протестуємо проти антинародних законопроєктів!
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79