Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Зі звернення СПО всеукраїнських об'єднань профспілок до Президента України В.Зеленського

Шановний пане Президенте!
Насамперед зазначаємо, що Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні представляє інтереси понад 7 млн членів профспілок з різними політичними поглядами та уподобаннями, які складають основу трудового потенціалу у всіх секторах економіки.
Згідно з Конституцією і законами України, міжнародними нормами пріоритетом профспілок є забезпечення прав людини на працю, гідну оплату, безпеку на робочих місцях, соціальний захист ветеранів праці, гарантування доступної і якісної професійної освіти молоді та забезпечення їхньої зайнятості.

На жаль, ми вимушені констатувати, що Урядом і депутатами від фракції «Слуга народу» під новорічну ялинку було вкинуто без оприлюднення і попереднього обговорення законопроєкти: про працю, щодо окремих питань діяльності професійних спілок, страйки і локаути, соціальне страхування та інші, спрямовані на звуження економічних і соціально-трудових прав та гарантій працівників, усунення профспілок як єдиної правозахисної організації у сфері праці. Вони фактично підривають діяльність профспілок і ведуть до руйнації національного профруху в цілому.

З прийняттям таких законопроєктів Парламентом ми назавжди втрачаємо унікальну, вибудувану за роки незалежності систему, яка з’єднала в собі європейські цінності, верховенство права та регулювання трудових відносин, виходячи з кращих надбань міжнародного досвіду.

Ми сподіваємося, що фракція «Слуга народу» дослухається до позиції профспілок і протестних настроїв простих людей.

Профспілки застерігають про дискредитацію найманого працівника, надаючи повну владу над ним роботодавцю.

Дії урядових структур, депутатська ініціатива щодо тотальної лібералізації соціально-економічних і трудових відносин збурили суспільство. Зростає невдоволення і в трудових колективах, втрачається довіра до нової влади серед простих працівників, падає її рейтинг у суспільстві.

Зважаючи на негативні обставини, що склалися в соціально-трудовій сфері, звертаємося до Вас, шановний Володимире Олександровичу, як Гаранта Конституції, з пропозицією провести зустріч з профспілковим активом 16 січня 2020 року на Всеукраїнському профспілковому вічі у  Києві в МЦКМ (Жовтневому палаці) за участі профактивістів усіх регіонів України, які виступили на захист конституційних, трудових і соціально-економічних прав працівників і діяльності профспілок. Профспілки завжди були і є прибічниками конструктивного соціального діалогу та очікують від влади і роботодавців такого ж ставлення до себе».
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> Акція всеукраїнських профспілок 15 січня, профспілкове віче 16 січня 2020 р. >> Зі звернення СПО всеукраїнських об'єднань профспілок до Президента України В.Зеленського
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79