Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Представники профспілок провели другу акцію-пікетування проти антинародних законопроєктів профільного парламентського комітету

Як відомо, перший солідарний масовий профспілковий захід відбувся 15 січня, а вчора, 5 лютого, спілчани дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та фахівці апарату Ради профспілки долучилися до другої акції-пікетування Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
 za.jpg
На мітингу виступили перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Вадим Кукса.
На засіданні Комітету знову розглядалися антипрофспілковий  законопроєкт № 2681 – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних профспілок)» та інші законодавчі зміни, спрямовані на погіршення соціально-економічного захисту працівників.
Голова ФПТУ та профспілки Вадим Бубняк і керівники Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні категорично висловилися проти внесення цих законопроєктів до сесійної зали Верховної Ради.
Однак, за результатами бурхливого обговорення, надія на те, що вагомі аргументи, якими оперувала профспілкова сторона та окремі народні депутати, буде взято до відома всіма членами парламентського Комітету, згасла, коли монобільшість одноголосно підтримала антисоціальний законопроєкт 2681. Ним порушуються основні принципи діяльності профспілок – як інституцій громадянського суспільства – їх незалежність, самоврядність і невтручання держави в їх діяльність, що є загальновизнаними нормами національного та міжнародного законодавства, а також – беззаперечною умовою функціонування системи соціального партнерства.
Тому керівництво СПО всеукраїнських профоб’єднань мобілізує сили для подальшої боротьби і за трудові права працівників, і за збереження профспілкового руху в Україні.
Репортаж з акції – на YouTube-каналі  профспілки.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78