Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Представники профспілок провели другу акцію-пікетування проти антинародних законопроєктів профільного парламентського комітету

Як відомо, перший солідарний масовий профспілковий захід відбувся 15 січня, а вчора, 5 лютого, спілчани дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці та фахівці апарату Ради профспілки долучилися до другої акції-пікетування Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
 za.jpg
На мітингу виступили перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і голова об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Вадим Кукса.
На засіданні Комітету знову розглядалися антипрофспілковий  законопроєкт № 2681 – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань професійних профспілок)» та інші законодавчі зміни, спрямовані на погіршення соціально-економічного захисту працівників.
Голова ФПТУ та профспілки Вадим Бубняк і керівники Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань на національному рівні категорично висловилися проти внесення цих законопроєктів до сесійної зали Верховної Ради.
Однак, за результатами бурхливого обговорення, надія на те, що вагомі аргументи, якими оперувала профспілкова сторона та окремі народні депутати, буде взято до відома всіма членами парламентського Комітету, згасла, коли монобільшість одноголосно підтримала антисоціальний законопроєкт 2681. Ним порушуються основні принципи діяльності профспілок – як інституцій громадянського суспільства – їх незалежність, самоврядність і невтручання держави в їх діяльність, що є загальновизнаними нормами національного та міжнародного законодавства, а також – беззаперечною умовою функціонування системи соціального партнерства.
Тому керівництво СПО всеукраїнських профоб’єднань мобілізує сили для подальшої боротьби і за трудові права працівників, і за збереження профспілкового руху в Україні.
Репортаж з акції – на YouTube-каналі  профспілки.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78