Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Підтримайте та підпишіть на сайті Верховної Ради електронну петицію проти антинародного законопроєкту «Про працю» № 2708! 5 лютого законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) профільний Комітет рекомендував до порядку денного третьої сесії ВР. 5 лютого та 15 січня проведено пікетування Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, 16 січня – всеукраїнське профспілкове віче на захист трудових прав працівників, а 30 січня біля будівлі Уряду відбулася багатотисячна профспілкова акція протесту.  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Черговий крок щодо виконання електронної петиції

| Надрукувати |
07:02:2020 г.
Законопроєкт «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. №  2617) розглянуто 5 лютого п. р. парламентським Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На засіданні виступив Голова ФПТУ і профспілки В.Бубняк, наголосивши на вагомих аргументах на користь зазначеного законопроєкту. Додамо, що він підготовлений за ініціативи профспілки залізничників і транспортних будівельників України і важливий для спілчан з метою повернення права виходу на пенсію за вислугу років деяких категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті.
За результатами обговорення Комітетом ухвалено рішення про внесення до порядку денного сесії Верховної Ради законопроєкту № 2617. 
Тож профспілкою зроблено вагомий крок на шляху реалізації заходів щодо виконання електронної петиції, яка зібрала понад 25 тис. голосів, із законодавчого врегулювання питання відновлення конституційних прав окремих категорій залізничників. Робота триває…

Останє оновлення ( 07:02:2020 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Я проти антисоціального законопроєкту № 2708

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78